Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Złota Budowlana Marka Roku 2022 dla Termo Organiki

MP

Największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń otrzymał najwyższe wyróżnienie - Złotą Statuetkę Budowlanej Marki Roku 2022 w kategorii „Styropian". Lider rynku ociepleń kolejny już raz z rzędu zdobył prestiżową nagrodę, która jest wynikiem ogólnopolskich, niezależnych badań przeprowadzonych na próbie kliku tysięcy wykonawców budowlanych.

Złota Budowlana Marka Roku 2022 dla Termo Organiki
Złota Budowlana Marka Roku 2022 dla Termo Organiki
Fot. Termo Organika

Tegoroczne badania swoim obszarem objęły ponad 50 grup asortymentowych materiałów budowlanych m.in. styropianu; najpopularniejszego materiału izolacyjnego wykorzystywanego w ocieplaniu budynków. Wyniki rankingu Budowlana Marka Roku 2022 zostały opracowane na podstawie spontanicznych wskazań fachowców w trzech pytaniach rankingowych: „Marka najczęściej stosowana”, „Marka o najlepszej relacji ceny do jakości” oraz „Marka o najlepszej jakości w porównaniu do konkurencji”. Zwycięzcą rankingu zostawała marka, która w swojej grupie osiągnęła najwyższą ocenę ważoną na podstawie trzech pytań.

W kategorii „Producenci: Styropian” bezkonkurencyjna okazała się firma Termo Organika zdobywając najwyższe uznanie wśród wykonawców. Największy producent styropianu wyprzedził drugą firmę o ponad 10 punktów procentowych, a kolejne spółki z pierwszej dziesiątki rankingu miały wyniki nawet kilka razy słabsze od lidera rynku.

Jesteśmy dumni, że nasza firma otrzymała najwyższe noty we wszystkich pytaniach tworzących ranking Budowlana Marka Roku 2022. Fachowcy docenili najlepszą relację jakości do ceny naszych styropianów, potwierdzili także ich najwyższą jakość oraz zdecydowanie największą popularność 

Marek Krokos, dyrektor sprzedaży Termo Organiki w regionie północno – wschodnim Polski, który w imieniu Termo Organiki odebrał nagrodę.

Specjaliści nagrodzili również dostarczane przez Termo Organikę kompletne systemy ociepleń. Największy producent styropianów w Polsce w konkurencyjnej i trudnej kategorii „Kompleksowe Systemy Ociepleń” zajął cenne, drugie miejsce.
Termo Organika to największy producent wyrobów do izolacji ze styropianu w Polsce oraz jedna z największych firm w tym segmencie rynku w Unii Europejskiej. Założona w 1997 roku, od ponad 20 lat dostarcza odbiorcom najwyższej jakości płyty styropianowe do ocieplania budynków, a od 2012 roku również Kompletny System Ociepleń ścian zewnętrznych (ETICS). Dzięki sukcesywnemu rozwojowi, a także konsekwentnie prowadzonym inwestycjom w jakość i poprawę właściwości produktów jest od wielu lat liderem na polskim rynku ociepleń. Styropiany Termo Organiki posiadają prestiżowe rekomendacje Instytutu Techniki Budowlanej (ITB) i jako jedyne w kraju przeszły pozytywnie kilkanaście kontroli parametrów przeprowadzanych przez Główny Urzędu Nadzoru Budowlanego oraz podległe mu jednostki.

    Więcej o:

Skomentuj:

Złota Budowlana Marka Roku 2022 dla Termo Organiki