Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

AI ♥ ZWIERZAKI Bimago – pierwsza taka kolekcja obrazów w Europie

materiał reklamowy

Na naszych oczach odbywa się kolejna rewolucja technologiczna. Rozwiązania bazujące na sztucznej inteligencji stwarzają nieznane dotąd możliwości i inspirują do realizacji oryginalnych pomysłów. Jednym z kierunków jest wykorzystanie wsparcia algorytmów do tworzenia zaawansowanych graficznie obrazów. Efektem jest przełomowa kolekcja AI♥ZWIERZAKI, stworzona przez Bimago we współpracy z Tomkiem Graszewiczem, promotorem AI w Polsce, zwycięzcą tegorocznego konkursu Digital Ars w kategorii NO CODE.

AI ♥ ZWIERZAKI Bimago – pierwsza taka kolekcja obrazów w Europie
AI ♥ ZWIERZAKI Bimago – pierwsza taka kolekcja obrazów w Europie
Fot. Artgeist

Wzory i motywy kolekcji są efektem twórczej pracy człowieka z programami wykorzystującymi algorytmy AI i łączą w sobie autorskie pomysły z doskonałą precyzją wykonania.

Bacznie obserwujemy trendy starając się  z wyprzedzeniem odpowiadać na oczekiwania rynku zarówno w kwestii jakości, jak i twórczego podejścia. Zależało nam na świeżym spojrzeniu na kwestię wall dekoru i wykorzystaniu kierunku, oferowanego przez nowe narzędzia. Stąd też nasza decyzja  o współpracy z Tomkiem Graszewiczem. Jego doświadczenie pozwoliło nam przekuć artystyczną wizję w unikalny produkt.

Rafał Frątczak, CTO Artgeist:

W wyniku współpracy powstało 65 wzorów opartych na motywach kotów i psów, ukazanych w niecodziennych, humorystycznych aranżacjach. Rockowe stylizacje, pełne sportowej pasji ujęcia czy barwni tancerze – surrealistyczne kreacje i efekt zaskakujący detalem.

Generowanie obrazów w oparciu o algorytmy AI to codzienność Tomka Graszewicza. Zafascynowany potencjałem narzędzia poszukuje wciąż nowych sposobów na pokonywanie barier w pracy kreatywnej oraz rozpowszechnienie dostępu do sztuki przełamującej konwencję. Umożliwiła to współpraca z Artgeist.

Praca z algorytmem Midjourney to sztuka sama w sobie. Nie wystarczy pomysł; potrzebna jest jeszcze wiedza, jak go zrealizować. Jak włączyć odpowiednie połączenia sieci neuronowej, jak zdefiniować kierunek tworzenia przez AI i jakimi słowami się posługiwać. Wzory, które udało nam się wypracować to kilkadziesiąt godzin żmudnej pracy oraz dziesiątki porzuconych kierunków. Efekt daje natomiast ogrom satysfakcji. AI♥ZWIERZAKI Bimago oferuje coś więcej niż artystyczny efekt na ścianie. To powszechny dostęp do wysokiej jakości obrazu w przystępnej cenie, mówi Tomek Graszewicz.

Siłą napędową naszej marki od zawsze były kreatywne pomysły, innowacyjne rozwiązania produkcyjne i zaawansowana logistyka. Stąd też ogromna radość, że to właśnie Artgeist wprowadził na rynek pierwszą w Europie komercyjną kolekcję AI o tak zaawansowanych graficznie motywach. Współpraca z Tomkiem pozwoliła nam połączyć nowatorski pomysł z twórczą wizją i najlepszej jakości wykonaniem. To niewątpliwie przełomowy krok w branży wall dekoru oraz stworzenie nowej jakości produktu dla szerokiego grona odbiorców.

Tak projekt podsumowuje Olga Adamkiewicz, CEO Artgeist:

Wyjątkowe obrazy z kolekcji AI♥ZWIERZAKI od 22.06 są dostępne w sklepie online bimago.pl

    Więcej o:

Skomentuj:

AI ♥ ZWIERZAKI Bimago – pierwsza taka kolekcja obrazów w Europie