Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Andrzej Tuleja nowym Prezesem Franke Polska

materiał partnera

Pan Marek Szymański przestał pełnić funkcję Prezesa Zarządu Franke Polska sp. z o.o., na stanowisku zastąpił go Pan Andrzej Tuleja.

Andrzej Tuleja nowym Prezesem Franke Polska
Andrzej Tuleja nowym Prezesem Franke Polska
Andrzej Tuleja nowym Prezesem Franke Polska

Zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu Franke Polska sp. z o.o. jest rezultatem ujednolicenia modelu zarządzania oraz dostosowania do globalnych struktur Franke Home Solutions. Jest to kluczowa decyzja, która ma na celu wdrożenie nowej strategii Grupy Franke oraz wzmocnienie pozycji firmy na rynku.

Pan Marek Szymański dołączył do zespołu Franke w 1994 roku jako Kontroler Finansowy w niemieckim oddziale Grupy Franke, następnie awansował na stanowisko Business Developera i Regionalnego Kontrolera dla Regionu Północnego Dywizji Systemów Kuchennych. W 2006 roku przeniósł się do Polski, gdzie odegrał kluczową rolę w ustanowieniu i dalszym rozwoju polskiej spółki Franke Home Solutions. W 2013 roku objął dodatkową odpowiedzialność jako Dyrektor Regionu Europy Wschodniej.

Na stanowisko Prezesa spółki Franke Polska został mianowany Pan Andrzej Tuleja, dotychczasowy Dyrektor ds. rynków Europy Środkowej i Południowej w Grupie Franke. Pan Prezes Andrzej Tuleja dołączył do organizacji na początku 2023 roku, wnosząc ze sobą bogate 25-letnie doświadczenie z branży AGD i FMCG. Jego przybycie ma na celu wprowadzenie nowego impulsu rozwojowego oraz umocnienie pozycji Franke Polska na krajowym rynku.

Cieszę się z objęcia steru polskiej spółki, jednym z największych i najważniejszych rynków w Grupie Franke. Wierzę, że siłą napędową zmian będzie doświadczony i zaangażowany zespół pracowników.

mówi Andrzej Tuleja, Prezes Franke Polska.
    Więcej o:

Skomentuj:

Andrzej Tuleja nowym Prezesem Franke Polska