Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Barwy jesieni we wnętrzach

Opracowanie: Edyta Jabłońska

Lubimy tę porę roku za jej różne oblicza - czasem jest rubinowa jak dzikie wino, czasem brązy rozjaśnia żółtymi liśćmi, a czasem wszystko skrywa za mgłą. Każda z jej odsłon jest wyjątkowa, warto więc wybrać jedną i wprowadzić ją do wnętrza.

Łatwo stworzysz jesienny nastrój w sypialni, wybierając tekstylia w kolorach brązu i złota.
Łatwo stworzysz jesienny nastrój w sypialni, wybierając tekstylia w kolorach brązu i złota.
westwingnow.pl

Listopadowe brązy

Kto powiedział, że kolor brązowy jest nudny? Jeśli połączysz go z odrobiną żółtego pomaluje twoje wnętrze i doda mu energii. Bo czy listopadowy park jest ponury? Wręcz przeciwnie, mieni się odcieniami żółci, które dopełniają brązy nadając mu ciepła i przytulności. Właśnie ten klimat warto przenieść do domu.

Jak dzikie wino

Rubinowa czerwień potrafi zaskoczyć w szary jesienny dzień. Najpiękniej mieni się w słońcu, jest zmysłowa i bardzo kobieca. Wybierz meble, dodatki i dekoracje właśnie w kolorze wina, a nie dopadnie cię jesienna chandra. Wnętrze w tej barwie podniesie na duchu każdego. 

Zanurzeni we mgle

Zazwyczaj gra dwuplanową rolę, jest tłem dla innych barw. A gdyby tak uczynić szarość głównym bohaterem? Usunąć wszystkie inne kolory i pozostawić tylko jej odcienie? Okazałoby się, że wnętrze takie emanuje spokojem, a my poczujemy się zrelaksowani, jakby otuleni we mgle.

    Więcej o:

Skomentuj:

Barwy jesieni we wnętrzach