Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Bateria stalowa kuchenna

MP

Ponad 40 modeli stalowych baterii kuchennych do wyboru, w tym najnowsze Atlas Neo Sensor, Tango Neo i Eos Neo.  Wszystkie wykonane są z trwałej i modnej litej stali szlachetnej. Teraz swój ulubiony model baterii Franke łatwiej znajdziesz dzięki specjalnej wyszukiwarce on-line.

Bateria kuchenna Orbit
Bateria kuchenna Orbit
Fot. Franke

Stalowa bateria do kuchni

Higieniczna, niezwykle trwała i wytrzymała stal szlachetna od dawna jest materiałem wybieranym przez profesjonalnych kucharzy, a także przez architektów i projektantów. Ten klasyczny materiał ma różne oblicza, dzięki którym nadaje oryginalny charakter wykończenia powierzchni. Szczotkowana mieni się satyną, a czarna uwodzi głębią matu.

Baterie kuchenne - wyszukiwarka online

Dziś śmiało można powiedzieć, że stalowe baterie to jeden z najmocniejszych trendów w kuchni. Co więcej, szeroki wybór jaki oferuje Franke pozwala dopasować baterię do każdego gustu i stylu aranżacji – od wiejskiego domu poprzez nowoczesny minimalizm po wielkomiejski industrial. Dużym ułatwieniem w wyborze idealnej baterii jest specjalna wyszukiwarka na stronie Franke, która krok po kroku przeprowadzi przez proces wyboru.

Stalowa bateria - funkcjonalność

Precyzyjnie wykonane, najwyższej jakości baterie kuchenne Franke mają wiele przydatnych funkcji:

  • Znajdziemy w nich nowoczesne aeratory dające zwarty laminarny strumień, bez rozprysków i hałasu.
  • Ergonomicznie zaprojektowane dźwignie mieszacza, wyciągane wylewki z funkcją prysznica czy głowice WaterSaving oszczędzające wodę. 
  • Wszystkie modele z litej stali szlachetnej są wyjątkowo odporne na zarysowania, plamy i łatwe w czyszczeniu.
  • Materiał jest bezspoinowy i nieporowaty, co zapobiega osadzaniu się rdzy i kamienia, a także ułatwia utrzymanie czystości. 

Pełna funkcjonalność, trwałość, higiena… i do tego piękne wzornictwo. Czy można od baterii wymagać więcej?

Stalowa bateria - trwałość

Baterie ze stali szlachetnej Franke są odlane w całości z tego materiału, co gwarantuje ich długą żywotność. Baterie te wpisują się w coraz silniejszy trend wybierania rozwiązań jakościowo trwałych. Co warto dodać po swoim długim okresie użytkowania nadają się w całości do recyklingu.

Znajdź ulubiony model za pomocą specjalnej wyszukiwarki baterii stalowych>>>

 

Skomentuj:

Bateria stalowa kuchenna