Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Biała Roomba od iRobot

mat. prasowe

iRobot, czołowy producent robotów do sprzątania, prezentuje swoją najnowszą propozycję – iRobot Roomba Combo Essential. Innowacyjne automatyczne urządzenie, które jednocześnie odkurza i mopuje, debiutuje w różnorodnej gamie kolorystycznej, w tym także w kolorze białym. Biała Roomba, wyposażona w niezbędne funkcje do utrzymania czystości w domu, dostępna jest na polskim rynku już od 1499 zł.

Biała Roomba od iRobot
Biała Roomba od iRobot
mat. prasowe

Roomba nareszcie w białym kolorze!

Bez wątpienia entuzjaści marki iRobot zauważą, że to pierwsza Roomba dostępna w białym kolorze. Nowy model, iRobot Roomba Combo Essential, będzie można kupić również w kolorach: szarym, grafitowym i czarnym. Te różnorodne opcje pozwolą dopasować urządzenie do aranżacji wnętrz, spełniając indywidualne preferencje użytkowników. Co więcej, robot jest smukły, elegancki, posiada płaską konstrukcję i zestaw czujników nawigacyjnych, co umożliwia łatwe poruszanie się pod meblami oraz wokół nich, a także zapewnia ochronę przed upadkiem ze schodów. Dodatkowo, iRobot Roomba Combo Essential wyposażony jest w efektywny system sprzątania oraz moc ssącą, która jest aż 18 razy większa niż u robotów z serii 600.

Funkcjonalność i jakość w niższej cenie

Nowa oferta marki iRobot opiera się na sprawdzonej technologii zastosowanej w modelu Roomba Combo. Ten nowoczesny robot jednocześnie odkurza i mopuje, nie wymagając wymiany pojemnika. Wyposażony w niezbędne funkcje, zapewnia łatwe i skuteczne utrzymanie czystości w domu. System sprzątania oferuje trzy poziomy ssania, podobnie jak system mopowania, umożliwiając wybór spośród trzech poziomów ilości wody potrzebnej do mycia podłogi. Zarówno funkcje odkurzania, jak i mopowania można łatwo dostosować za pomocą aplikacji iRobot Home. Robot Roomba Combo Essential efektywnie usuwa codzienne zabrudzenia dzięki gumowej szczotce w kształcie litery V, szczotce bocznej oraz nakładce mopującej. Nowy model został dodatkowo wyposażony w wirującą szczotkę boczną, która skutecznie zbiera kurz i zanieczyszczenia z narożników oraz krawędzi.

Roomba sprząta, kiedy nie ma nas w domu

Nowym modelem Roomby możemy kierować za pomocą aplikacji iRobot Home. W tej aplikacji znajdują się różnorodne funkcje, takie jak kontrola stanu technicznego robota, ustalanie harmonogramu sprzątania oraz raport Clean Map®, który pokazuje na mapie, które obszary domu zostały odkurzone i/lub wyczyścił je mop. Dodatkowo, możemy łatwo zintegrować aplikację z innymi urządzeniami inteligentnego domu (takimi jak urządzenia obsługujące Alexę, Siri lub Asystenta Google), aby mieć pełną kontrolę nad procesem sprzątania. Dzięki systemowi operacyjnemu iRobot OS możemy również zaprogramować robota do rozpoczęcia pracy po opuszczeniu domu oraz zakończenia jej przed naszym powrotem, co gwarantuje, że zawsze wrócimy do czystego wnętrza.

Roomba od iRobot w Polsce dostępna jest już od 20 lat, ale po raz pierwszy pojawi się w wersji, na którą czekało wielu klientów. Mowa oczywiście o kolorze białym, choć klienci z pewnością docenią także jej pozostałe opcje kolorystyczne. Dzięki temu będą mogli cieszyć się nie tylko czystą przestrzenią, ale także dopasować robota do wystroju wnętrza, wybierając spośród różnorodnych kolorów, które pasują do ich osobistego gustu i stylu. iRobot Roomba Combo Essential to gwarancja efektywności i wydajności w utrzymaniu czystości w domu. Nowy robot został wyposażony w niezbędne technologie, dzięki którym kompleksowo sprząta powierzchnie twarde, eliminując kurz, brud i alergeny. Nasi klienci na pewno docenią również fakt, że model ten dostępny jest w korzystnej cenie, bowiem można kupić go już od 1499 zł.

mówi Małgorzata Radomska z firmy DLF, autoryzowanego dystrybutora marki iRobot w Polsce.

Nowa Roomba stanowi kolejny etap misji marki iRobot, która polega na ułatwianiu życia klientom poprzez dostarczanie innowacyjnych rozwiązań. To urządzenie integruje kluczowe funkcje, zapewniając doskonałą skuteczność w sprzątaniu oraz prezentując minimalistyczny design dostępny w różnorodnej gamie kolorów. Dodatkowo, jest pakowane w ekologiczne opakowania - zarówno sam robot, jak i jego akcesoria, umieszczone są w tekturowych pudełkach i eko-torbach, eliminując tym samym użycie folii.

Robot dostępny w sklepie internetowym www.irobot.pl od 4 kwietnia 2024 r. Pojawi się też w sprzedaży w sklepach Media Expert, RTV Euro AGD oraz MediaMarkt.

Biała Roomba od iRobot
Biała Roomba od iRobot
mat. prasowe
    Więcej o:

Skomentuj:

Biała Roomba od iRobot