Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Braas oraz Icopal z nagrodami Złota Budowlana Marka Roku 2024

Materiał promocyjny

Marki Braas oraz Icopal otrzymały tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku, zdobywając pierwsze miejsca w rankingu Budowlana Marka Roku 2024 w kategoriach „Pokrycia dachowe ciężkie” oraz ,,Pokrycia dachowe bitumiczne”. Te prestiżowe wyróżnienia przyznawane są producentom materiałów budowlanych, cieszących się największym uznaniem wśród wykonawców. 5 czerwca 2024 r. odbyła się uroczysta gala XX już edycji rankingu.

Budowlana Marka Roku
Budowlana Marka Roku
Fot. Braas

Ranking Budowlana Marka Roku to jedyny niezależny projekt badawczy o tak szerokim zasięgu w Polsce. O przyznaniu nagród decydują wykonawcy, którzy jakość produktów oceniają na podstawie wieloletniego doświadczenia i praktyki. Co istotne, uczestnicy badania samodzielnie i spontanicznie wskazują marki materiałów budowlanych i generalnych wykonawców cieszące się największym zaufaniem fachowców. Dzięki temu, otrzymane wyniki są odzwierciedleniem rzeczywistego wizerunku firm oraz miernikiem ich prawdziwej popularności na rynku.

Budowlana Marka Roku
Budowlana Marka Roku
Fot. BMI Braas

To już kolejny raz, gdy Braas i Icopal, marki z portfolio BMI Polska, wiodącego producenta kompleksowych, innowacyjnych systemów dachowych i systemów hydroizolacji zdobyły tytuły Złotej Budowlanej Marki Roku. Jestem niezmiernie dumny, że rozwiązania Braas i Icopal zajęły pierwsze miejsca w swoich kategoriach.Te wyjątkowe wyróżnienia to nie tylko potwierdzenie świetnych parametrów naszych produktów. Nagrody te są rezultatem wielu lat doświadczenia na rynku budowlanym i zaangażowania ekspertów BMI, którzy każdego dnia przyczyniają się do powstawania trwałych i funkcjonalnych rozwiązań dachowych. Chętnie dzielimy się wiedzą z dekarzami i specjalistami z branży w ramach szkoleń organizowanych w BMI Academy, ta współpraca i wymiana doświadczeń daje doskonałe efekty.

Konrad Machula, Dyrektor Zarządzający Europy Wschodniej Grupy BMI, Prezes BMI Polska.

Portfolio Grupy BMI obejmuje dobrze znane marki, w tym Braas i Icopal, co czyni nas jednym z głównych dostawców rozwiązań w zakresie dachów płaskich i skośnych oraz hydroizolacji w Europie. Jesteśmy znani z wysokiej jakości produktów - oferujemy klientom rozwiązania i systemy, które zapewniają komfort użytkowania oraz spokój na lata. Jestem dumny z tego, że tworzymy zespół ekspertów i specjalistów w branży hydroizolacji. 

stwierdził Thomas Casparie, Chief Executive Officer Grupy BMI.

Braas istnieje już od ponad 70 lat i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku pokryć dachowych. Rozwiązania Braas dla dachów skośnych: dachówki betonowe i ceramiczne oraz akcesoria dachowe od lat doceniane są przez inwestorów i wykonawców, ciesząc się niesłabnącą popularnością na rynku. Eksperci BMI oferują wsparcie techniczne dla wykonawców i inwestorów na każdym etapie współpracy, oraz regularnie dzielą się wiedzą podczas szkoleń w BMI Academy, prowadząc znany i ceniony w branży program Certyfikowany Dekarz Braas.

Icopal to jedna z wiodących marek w branży dachów płaskich i systemów hydroizolacyjnych. Konsekwentny rozwój oraz dbałość o jakość produktów zapewniły marce pozycję jednego z największych i najnowocześniejszych producentów materiałów bitumicznych. Oferta Icopal to wysokiej jakości pokrycia dachowe bitumiczne, membrany syntetyczne oraz systemy hydroizolacji, dostarczane wraz z wyposażeniem i akcesoriami. Eksperci BMI wspierają procesy projektowe oraz służą doradztwem w  budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej i obiektach inżynierskich.

Zarówno Icopal jak i Braas to marki z portfolio międzynarodowego koncernu BMI Group -  wiodącego producenta kompleksowych, innowacyjnych systemów dachowych i hydroizolacji, który jest częścią globalnej firmy przemysłowej Standard Industries.

    Więcej o:

Skomentuj:

Braas oraz Icopal z nagrodami Złota Budowlana Marka Roku 2024