Katalog projektów

 • Dom na wąską działkę

  Czy warto kupić wąską działkę?

  Planując budowę swojego wymarzonego domu i mając trudności z wyborem działki, warto rozważyć zakup wąskiej działki budowlanej, zwłaszcza jeśli nieruchomości w interesującej okolicy są zbyt drogie. Jakie są korzyści związane z zakupem takiej parceli i na co musisz zwrócić uwagę przed podpisaniem umowy? Znalezienie działki budowlanej w bezpośrednim sąsiedztwie dużego miasta jest coraz trudniejsze, jednak pojawiają się oferty nietypowych działek, takich jak wąskie działki. Przyjrzyjmy się im bliżej.

 • Projekty domów na wąską działkę

  Projekty domów na wąską działkę wybrane przez architektów

  Oferta projektów katalogowych jest bardzo bogata. Tu prezentujemy projekty tematycznie, aby ułatwić wybór tego jednego, wymarzonego. Podpowiadamy jaki projekt wybrać na wąską działkę.

 • Duży, nowoczesny dom na wsi

  Projekty domów na wieś - nasze propozycje

  Dom za miastem, na dużej działce, w otoczeniu zieleni powinien być domem otwartym, w którym wnętrza przenikają się z otaczającą przyrodą. Niezależnie na jaki projekt się zdecydujemy, warto by nasz dom korespondował z okoliczną przyrodą, korzystając z uroków wsi.Takie właśnie są nasze propozycje projektów domów na wsi, które prezentujemy poniżej.

 • Projekty domów z poddaszem do adaptacji

  Projekty domów z poddaszem do adaptacji

  Katalogowa oferta projektów domów jednorodzinnych jest bardzo bogata. Tu prezentujemy projekty tematycznie, aby ułatwić wybór tego jednego, wymarzonego.

 • projekt domu do 120 m2 katalog projektów projekty domów dom do 120 m2

  Najciekawsze projekty domów do 120 m2 - propozycje od architektów

  Oferta projektów katalogowych jest bardzo bogata. Tu prezentujemy projekty tematycznie, aby ułatwić wybór tego jednego, wymarzonego domu o powierzchni do 120 m2.

 • Projekty z okładziną na elewacji

  Projekty domów z okładziną na elewacji

  Katalogowa oferta projektów domów jednorodzinnych jest bardzo bogata. Tu prezentujemy projekty tematycznie, aby ułatwić wybór tego jednego, wymarzonego.

 • 22176906 https bi

  Projekty domów z wejściem od południa - nasze propozycje

  Dom z wejściem od południa zazwyczaj wymaga usytuowania części dziennej od frontu - w najbardziej nasłonecznionej części budynku. W zależności od wymiarów działki salon i wyjście na taras można zlokalizować przed budynkiem lub z boku. Ważne jest też zapewnienie światła naturalnego pomieszczeniom od strony ogrodu.

 • HOMEKONCEPT 80 G2

  Projekty domów z dachem bez okapów

  Katalogowa oferta projektów domów jednorodzinnych jest bardzo bogata. Tu prezentujemy projekty tematycznie, aby ułatwić wybór tego jednego, wymarzonego.

 • Mini domy

  Mini dom - najciekawsze projekty spod rąk specjalistów

  Domy małe czy bardzo małe wcale nie muszą być gorsze, mniej urokliwe czy pozbawione funkcjonalności i przestronności. Wręcz przeciwnie – niczego im nie brakuje. Ich twórcy przykładają bowiem dużą wagę do równowagi między estetyką, ekonomią a przytulną wygodą. Można je postawić z dala od zgiełku, gdzie czas płynie wolniej, a poranna kawa na tarasie w otoczeniu przyrody smakuje znacznie lepiej.

 • Projekty domów parterowych

  Projekty domów parterowych – co się w nich znajduje? Przykładowe ceny gotowych projektów

  Oferta projektów domów parterowych katalogowych jest bardzo bogata. Prezentujemy projekty wybrane przez nas jako najciekawsze, aby ułatwić wybór tego jednego, wymarzonego.

 • Projekty domów z miejscem do pracy

  Projekt domu z biurem coraz bardziej popularny

  Oferta projektów katalogowych z miejscem do pracy jest bardzo bogata. Prezentujemy projekty tematycznie, aby ułatwić wybór tego jednego, wymarzonego.

 • 1. Część dzienna jest niezwykle przestronna, co uzyskano dzięki otwarciu sufitu oraz oknom połaciowym nad salonem.

  Projekty domów na płytką działkę

  Oferta projektów katalogowych jest bardzo bogata. Tu prezentujemy projekty tematycznie, aby ułatwić wybór tego jednego, wymarzonego.

 • Dom z senioratką

  Projekty domów z senioratką - domy jednorodzinne, piętrowe z wydzieloną przestrzenią

  Jeśli zastanawiacie się nad wyborem domu piętrowego lub parterowego z senioratką mamy dla Was sporo ciekawych gotowych projektów z wydzieloną przestrzenią lub oddzielnym mieszkaniem. Poniżej przegląd najciekawszych projektów.

 • Domy z dużymi przeszkleniami

  Projekty domów z dużymi przeszkleniami

  Oferta projektów katalogowych jest bardzo bogata. Tu prezentujemy projekty tematycznie, aby ułatwić wybór tego jednego, wymarzonego. Obejrzyj ciekawe dom z przeszkleniami i zapoznaj się z ich projektami.

 • projekt domu parterowego projekty domów parterowych dom parterowy domy parterowe projekt budowa domu

  Projekty domów parterowych

  Rozplanowanie pomieszczeń w domu parterowym pozwala zorganizować przestrzeń dla seniorów lub dzieci. Jeden poziom zbliża i otwiera wnętrza na ogród. A brak stropu i schodów może znacznie obniżyć koszty budowy.