jak_madrze_ogrzewac

 • Fotowoltaika jako odnawialne źródło energii.

  Fotowoltaika jako odnawialne źródło energii

  Z roku na rok, w energetyce, zyskują na znaczeniu OZE, czyli źródła energii pozyskiwane z odnawialnych i niewyczerpalnych zasobów naturalnych. Są znacznie mniej szkodliwe niż tradycyjne, nieodnawialne źródła energii, takie jak paliwa kopalne, które oddziałując negatywnie na środowisko przyczyniają się do zmian klimatycznych. W ustawie z 20 lutego 2015 r. OZE zdefiniowane zostały jako „odnawialne, niekopalne źródła energii obejmujące energię wiatru, energię promieniowania słonecznego, energię aerotermalną, energię geotermalną, energię hydrotermalną, hydroenergię, energię fal, prądów i pływów morskich, energię otrzymywaną z biomasy, biogazu, biogazu rolniczego oraz z biopłynów”.

 • Ogrzewacz ogrodowy Patio

  Ogień w ogrodzie. W roli głównej: ogrzewacze gazowe

  Do stworzenia wyjątkowego nastroju potrzebne jest ciepło i światło. Igrające płomienie ognia zamknięte w oszczędnej, eleganckiej formie ogrzewaczy gazowych sprawiają, że pięknem ogrodów, tarasów i patio można się cieszyć nawet w chłodne wiosenne wieczory. Marka Kratki, polski producent ogrzewaczy gazowych, zaprasza do bajkowego świata ognia. Panuje w nim ciepła atmosfera i niecodzienny klimat.

 • Jak obniżyć koszty ogrzewania?

  Jak obniżyć koszty ogrzewania?

  Sezon grzewczy to dla wielu osób okres zmagania się z wysokimi kosztami ogrzewania. Istnieje jednak kilka sposobów, które pozwalają obniżyć wysokie rachunki.

 • 10030855 https bi

  Ogrzewanie - system solarny, kocioł i kominek

  Na pytanie użytkownika odpowiada ekspert Mariusz Jóźwiak - Ekspert Techniczny firmy Vaillant.

 • kocioł kondensacyjny, kominek z płaszczem wodnym, ogrzewanie domu

  Ogrzewanie z kotła kondensacyjnego, a kominek z płaszczem wodnym

  Na pytanie użytkownika odpowiada ekspert Mariusz Jóźwiak - Ekspert Techniczny firmy Vaillant