Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wybór wykonawcy

(red.)

Niestety, dużo jest w branży budowlanej firm wykonawczych, deklarujących realizację wszystkich potrzebnych przy budowie domu prac, także tych, których nie potrafią zrobić.

ekipa budowlana,budowa domu,betoniarka
Remont
Fot. Lafarge
Choć nie jest łatwo o dobrych wykonawców, nie rezygnuj ze starannego ich wyboru i sprawdzenia. Biorąc byle kogo, ryzykujesz nie tylko swoje pieniądze, ale też bezpieczeństwo własne i swojej rodziny. Być może ta zapobiegliwość opóźni nieco budowę, ale za to nie będziesz musiał zaraz wszystkiego poprawiać (więc i tak wyjdziesz na plus). Najlepiej skontaktuj się z poprzednimi klientami wykonawcy, obejrzyj wykonane przez niego prace, dowiedz się, czy nie było problemów z terminami, pieniędzmi itp. Przyjedź też niespodziewanie na jego obecną budowę, nawet jeśli na niej akurat nic się nie dzieje - jeśli zobaczysz totalny bałagan, poszukaj innej firmy. Jak często to możliwe, korzystaj z wykonawców autoryzowanych przez producenta materiałów lub urządzeń.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

>

Skomentuj:

Wybór wykonawcy