Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

"Diament Meblarstwa" już po raz ósmy

red.

?Diament Meblarstwa? to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów meblarskich w Polsce. W tym roku ruszyła jego ósma edycja.

W tym roku ruszyła ósma edycja konkursu i po raz czwarty jest on organizowany we współpracy meble.pl - największym portalem branży meblarskiej oraz wydawnictwem meble.pl - wydawcą najlepszego czasopisma branżowego „BIZNES meble.pl”.

Założeniem Konkursu jest wybór najlepszych mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów meblowych dostępnych na rynku polskim oraz uhonorowanie ich znanym i cenionym tytułem „Diamentów Meblarstwa.”

Produkty do Konkursu można zgłaszać do 18 października br.

Wyboru zwycięzców dokona specjalnie do tego celu powołane jury, w którego skład wchodzą: architekci, projektanci wnętrz, designerzy, trendsetterzy, media, organizacje, naukowcy i eksperci branży meblarskiej, przedstawiciele salonów meblowych, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych.

Ocena zgłoszeń w konkursie następuje na podstawie kryterium zastosowanego wzornictwa i zgodności z aktualnymi trendami, innowacyjności i zaawansowania technologicznego, ergonomii i funkcjonalności, relacji ceny do jakości i ogólnej prezencji produktu. Oficjalne zakończenie Konkursu i nagrodzenie zwycięzców odbędzie się w grudniu 2013 r. na Gali Konkursowej, która odbędzie się w Warszawie.

Na potrzeby Konkursu wydawany jest specjalny Katalog Konkursowy, w którym zaprezentowane są wszystkie produkty zgłoszone do Konkursu. Ponadto, zapowiedzi Konkursu, jak również relacje z Gali Konkursowej, można znaleźć na portalu internetowych meble.pl oraz w miesięczniku „BIZNES meble.pl”.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej konkursu www.diamentmeblarstwa.pl

Ósma edycja „Diamentu Meblarstwa" została objęta Patronatem Medialnym i Honorowym przez wiele czasopism, portali internetowych oraz instytucji związanych z branżą meblową i nie tylko. Łączy się to z szeroką promocją konkursu w postaci zapowiedzi oraz relacji w mediach.

mat. konkursowe

    Więcej o:

Skomentuj:

"Diament Meblarstwa" już po raz ósmy