Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Styl na ringu: futurystyczny design czy powrót do przeszłości?

red.

Nowoczesność czy nostalgiczna zabawa przeszłością? Wybierz styl, który najlepiej pasuje do Twojego wnętrza.

Hi - tech to styl dla zwolenników prostych form. Ale nie o oszczędność w detale tu chodzi - w stylu hi - tech każda, nawet na pierwszy rzut oka najbardziej prosta forma, to przemyślany zabieg korzystający z zaawansowanej techniki.

Oprócz oszczędnych form nie znajdziecie we wnętrzach utrzymanych w tym stylu zbyt wielu kolorów - dominują biel, czerń i szary. Zdecydowanych kolorów używa się jedynie do podkreślenia detali. Hi - tech uwielbia stal, tworzywa sztuczne, wykorzystuje też takie elementy jak fragmenty instalacji, rur czy przemysłowych rozwiązań.

Styl gabinetowy to opcja dla zwolenników wnętrz nostalgicznych, stylizowanych na stare lub pełnym antyków. Styl wykształcił się w dziewiętnastym wieku. Jego nazwa pochodzi od gabinetów - prywatnych pokoi panów domu, które służyły do relaksu. W stylu gabinetowym urządzano również palarnie oraz pokoje do wypoczynku dla całej rodziny.

Styl charakteryzują masywne, drewniane meble, skórzane obicia sof i foteli. Dominują ciemne kolory oraz grube tkaniny. We wnętrzach pełno jest staroświeckich bibelotów: pamiątek z podróży, globusów, karafek.

    Więcej o:

Skomentuj:

Styl na ringu: futurystyczny design czy powrót do przeszłości?