Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Drzwi: wygodniej, bo bez zawiasów..

red.

Na nasze domowe drzwi na zawiasach najczęściej narzekamy podczas remontu czy przeprowadzki. Zawiasy zajmują zbyt wiele miejsca w ościeżnicy, by swobodnie wynieść meble, odchylone skrzydło też w tym nie pomaga...

System Rondo - laureat Dobrego Wzoru 2013
System Rondo - laureat Dobrego Wzoru 2013
Fot. Interdoor
Co więcej - po latach użytkowania mechanizm zaczyna irytująco skrzypieć. Producenci od lat prześcigają się w poszukiwaniu sposobów na pozbycie się tych problemów. Jednym z nich jest funkcjonalny system Rondo marki Interdoor.

Dzięki zastąpieniu zawiasów szyną z wózkiem, drzwi w systemie Rondo otwierają się w obie strony - na zewnątrz i do wewnątrz - pod kątem prostym. Innowacyjny mechanizm nie generuje nieprzyjemnych hałasów i pozwala na łatwiejsze poruszanie się po mieszkaniu, szczególnie osobom niepełnosprawnym. Co więcej, to także oszczędność dodatkowych centymetrów we framudze i w efekcie ułatwiony transport szerokich przedmiotów między pokojami. Rondo pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni, umożliwiając odchylanie drzwi w kierunku pomieszczenia, w którym znajduje się więcej wolnego miejsca. Dodatkowo - nie dochodzi do konfliktu pomiędzy skrzydłami prowadzącymi do innych pokoi.

System stosowany jest w ośmiu, różnych modelach drzwi marki Interdoor (Alba, Bari, Capri, Classic, Manhattan, Płaskie, Torino, Volano), charakteryzujących się wysoką jakością oraz eleganckim i stylowym wzornictwem. Szeroki wybór pozwala na dostosowanie skrzydeł do wnętrza w każdym klimacie, od vintage po nowoczesny modernizm.

W październiku 2013 system Rondo zwyciężył w konkursie Dobry Wzór 2013 w kategorii "Dom" na najlepiej zaprojektowany produkt i usługę na polskim rynku.

    Więcej o:

Skomentuj:

Drzwi: wygodniej, bo bez zawiasów..