Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

"Diamenty Meblarstwa" rozdane

red

Blisko 150 produktów zgłoszono do konkursu "Diament Meblarstwa", organizowanego - po raz ósmy - przez miesięcznik "BIZNES meble.pl" oraz portal meble.pl. Patronat medialny nad tym przedsięwzięciem objął m.in. magazyn "Cztery Kąty".

W konkursie wzięło udział 68 firm - producentów oraz dystrybutorów mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów dla meblarstwa. Najlepszych wyłoniło z tego grona kilkudziesięcioosobowe jury, skupiające ekspertów z branży, przedstawicieli salonów meblowych, dziennikarzy, architektów, projektantów wnętrz, naukowców oraz przedstawicieli wiodących polskich targów meblowych.

Nagrody które uzyskali uczestnicy konkursu, są zarówno wyrazami uznania, jak i potwierdzeniem doskonałego wzornictwa i oryginalności mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów meblowych, a także znakomitego postrzegania przez klientów i ekspertów.

W trakcie uroczystości zostały wręczone, już po raz piąty, nagrody MEB WEB 2013 dla firm z branży meblarskiej, które w przystępny, świadomy i nowoczesny sposób wykorzystują możliwości internetu nie tylko do budowania pozytywnego wizerunku marki, lecz przede wszystkim jako narzędzia komunikacji z klientami.

    Więcej o:

Skomentuj:

"Diamenty Meblarstwa" rozdane