Pokoje dziecięce: jak z bajki

red.

Spanie w łóżku, które wygląda jak statek piracki lub kareta księżniczki, z pewnością dostarczy dziecku niemałej radości.

Statek piracki
Statek piracki
fot. twincitiesremodeler.com

Prezentujemy galerię pomysłowych aranżacji dziecięcych pokoi. Czasami wystarczy dobry pomysł, narzędzia, farby i płyta MDF czy kartongips by móc wyczarować prawdziwe cuda dla swojej pociechy!

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ>>

A otoczenie dziecka może mieć ogromny wpływ na sposób ich wzrost i rozwój , więc rodzice zawsze starają się przestrzenie życia ich dzieci , jak wygodne i przyjemne , jak to możliwe w ramach posiadanych środków . Nie jestem pewien, że moi rodzice mogli sobie pozwolić się Treehouse kryty , ale nadal miał mnóstwo zdjęć i jasne, kolorowe grafiki na mojej ścianie. Spanie w łóżku , który wygląda jak statek piracki lub księżniczki ' wagonu , jak można sobie wyobrazić , prawdopodobnie wypełnić życie dziecka z niekończącą się radość.
Oczywiście , można znaleźć argumenty przemawiające za i przeciw tych wzorów . Że wszystkie wyglądają całkiem fajnie , ale jak bezpieczny jest pokój dla dzieci z drabiny , liny, i dziwne out-of - miejsce krawędzi ? Istnieje wiele możliwości tutaj dla dzieci skrzywdzić siebie , w zależności od ich wieku i jak bardzo lubią konia wokół , więc te projekty nie mogą być dostępne dla każdego. I jak chcemy dla naszych dzieci, zapewniając , psując im zgniłe jestzły pomysł !

Skomentuj:

Pokoje dziecięce: jak z bajki