Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Sypialnia: w blasku ognia

STYLIZACJA I ZDJĘCIA: Monika Filipiuk-Obałek PROJEKT WNĘTRZA: Michał Mikołajczak/M + M Wnętrza

Łóżko z miękkim zagłówkiem sięgającym sufitu, biokominek w zasięgu ręki, pojemne szafy wtopione w tło ścian i wygodny kąt do pracy. Projektant stworzył wnętrze pełne uroku i funkcjonalnych rozwiązań, które co wieczór wygląda nieco inaczej.

czarno-biała sypialnia
SYPIALNIA. Lektura przed snem. Na podłodze położono panele laminowane (Letters White firmy Parador) zadrukowane fragmentami 'Księcia' Niccolo Machiavellego - lektura dobra nie tylko na dobranoc. Łóżko oświetlają dwie lampki wiszące. W rogu pod sufitem widać jeden z halogenów (pozostałe oświetlają miejsce do pracy, ciąg komunikacyjny oraz wnętrze szaf).
Fot. Monika Filipiuk-Obałek
Imponujący mebel - dwuosobowe łóżko z białej skóry (ze schowkiem wewnątrz) wraz z sięgającym sufitu zagłówkiem zostało zrobione na zamówienie. Tapicer przeszył tkaninę obiciową na ramie i na zagłówku tak, by powstały 'poduszeczki' tej samej wielkości. Biel wszystkich mebli i ścian jest nieprzypadkowa - takie tło, jak tłumaczy projektant, umożliwia łatwe i szybkie sterowanie barwą i nastrojem całego wnętrza. Gospodarz robi to za pomocą dodatków i oświetlenia. Za krawędzią sufitu podwieszanego zainstalowano taśmę ledową - kolory można wybierać pilotem. Wieczorem sypialnia zmienia się nie do poznania - możliwości kolorystycznych jest naprawdę wiele.
    Więcej o:

Skomentuj:

Sypialnia: w blasku ognia