Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Sypialnia: jak tu miło o zmierzchu

STYLIZACJA: Beata Drzewosowska ZDJĘCIA: Michał Mutor

W tej sypialni z pewnością dobrze by się czuła Ania z Zielonego Wzgórza, bohaterka książki o tym tytule, którą pani Jolanta, właścicielka wnętrza, bardzo lubiła w dzieciństwie. Ona sama uwielbia tu odpoczywać o każdej porze dnia. Dlatego zadbała o przytulny nastrój, nie zapominając jednak o codziennej wygodzie.

21.08.2014 , Warszawa , wnetrza , sypialnia , sesja dla: Cztery Katy , stylizacja Beata Drzewosowska . Fot. Michal Mutor SLOWA KLUCZOWE: WNETRZA DEKORACJE
SYPIALNIA. Kute łóżko wygląda jakby miało wiele lat i przyjechało z Prowansji. Tymczasem jest to model kupiony przed kilku laty w IKEA. Udało się do niego dobrać żyrandol w podobnym stylu. Jesionowe panele zostały pracowicie odnowione (w domu pani Jolanty poprzednio było biuro, więc podłoga była naprawdę zaniedbana).
Fot. Michał Mutor
Sypialnia pani Jolanty wyglądałaby zapewne inaczej, gdyby nie ważne wydarzenie w rodzinie - córka wyprowadziła się na swoje i zostawiła łóżko (zbyt duże, by zmieściło się w jej nowym malutkim mieszkaniu). I właśnie do tego mebla o stylowej metalowej ramie dobrane zostały dodatki, metalowe i też pomalowane na czarno - karnisz, zakończony nakładką w kształcie listków, żyrandol, stojak-wieszak, nawet lusterko na wygiętych nóżkach. Pozostałe meble, tym razem białe (toaletkę, szafki nocne i całkiem sporą komódkę), pani Jolanta kupiła w internecie. Trochę się obawiała, czy przesyłka dotrze nieuszkodzona i zgodna z opisem, ale na szczęście obawy okazały się bezpodstawne. Mimo kilku czarnych elementów pokój jest jasny i przytulny - w dużej mierze zadecydowały o tym romantyczne dodatki i tapeta w morelowo- beżowe bukieciki kwiatów.
    Więcej o:

Skomentuj:

Sypialnia: jak tu miło o zmierzchu