Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Łazienka na 7 sposobów

Wybór: Edyta Jabłońska, zdjęcia: Monika Filipiuk-Obałek, Rafał Lipski, Dariusz Radej, Sylwester Rejmer, Radosław Wojnar, producenci

Łazienka może być idealnym miejscem relaksu po ciężkim dniu, dlatego warto nadać jej styl odpowiadający naszym upodobaniom. Piękna wanna, starannie dobrane płytki, wielofunkcyjne światło i ciekawe dodatki stworzą niepowtarzalny klimat. Pokazujemy przedmioty, które na pewno podkreślą charakter łazienki.

Specjalistka, Katarzyna Gal, projektantka wnętrz w Home Glamour Now, radzi:

Jeśli wybierasz określony styl już na etapie planowania łazienki, masz ułatwione zadanie - możesz dobrać do niego każdy element aranżacji. Zastanów się, jak wykończyć ściany - farbą czy położyć płytki? Jeśli kafelki, to jaki powinny mieć kształti kolor? Urządzenia sanitarne i armaturę również możesz dopasować do konkretnego stylu, bo obecnie na rynku są modele w różnych kształtach i kolorach. Nawet jeśli łazienka jest już wykończona, bardzo łatwo podkreślisz jej charakter, wybierając akcesoria. Skup się na detalach - kosz na bieliznę, kubek na szczoteczki, ręczniki - takie przedmioty wpływają na postrzeganie wnętrza. Nie zapominaj o oświetleniu, zwłaszcza tym nad lustrem, które nadaje łazience klimat. Wybieraj oprawy, które oprócz tego, że dobrze oświetlą przestrzeń, będą kształtem i materiałem odpowiadały wybranemu stylowi, np. w pomieszczeniach nawiązujących do loftu sprawdzi się oświetlenie w metalowych oprawach, wyglądające jak fabryczne lampy.
    Więcej o:

Skomentuj:

Łazienka na 7 sposobów