Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Trendy: ceramika Bolesławiec dla marki Duka

red.

Kamionkowe naczynia do pieczenia w uwspółcześnionej formie do pieczenia Maräng powstają w fabryce wyrobów ceramicznych w Bolesławcu.

ceramika
Formy do pieczenia Maräng, Duka
Fot. producent
Maräng
ręcznie robione formy marki Duka

Tym razem szwedzka firma Duka zwróciła się do polskich specjalistów od wyrobów ceramicznych. Trzy naczynia powstają w rodzimym Bolesławcu, w fabryce, która od lat słynie ze znakomitych wyrobów ceramiki stołowej ręcznie formowanej i zdobionej. Dla marki Duka w Bolesławcu powstają kamionkowe naczynia do pieczenia w uwspółcześnionej formie. Nowa seria Maräng zachwyci wszystkich, którzy pragną wprowadzić do swoich kuchni tradycyjne rozwiązania z nowoczesną nutą.

Prostokątne i owalne formy w kolorze piaskowym z delikatnym nakrapianym wzorem doskonale sprawdzą się do pieczenia w wysokich temperaturach, zarówno w tradycyjnych piekarnikach elektrycznych i gazowych, jak również w kuchenkach mikrofalowych. W kolekcji przygotowano naczynia w różnych głębokościach, tak by najbardziej wymagający domowy kucharz mógł przygotować różnorodne potrawy. Naczynia z serii Maräng doskonale sprawdzą się również jako półmiski do serwowania zimnych dań i przekąsek.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>
    Więcej o:

Skomentuj:

Trendy: ceramika Bolesławiec dla marki Duka