Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wnętrza: "The Naked House"

red.

Willa "The Naked House" w Koh Samui, w Tajlandii usytuowana jest na wzgórzu w cichej części wyspy.

Jeśli szukasz dla prywatnego rekolekcje, gdzie można i pięć znajomych uciec do po drugiej stronie świata,The Naked House to co szukasz.ThePrywatna willa znajduje się w Koh Samui, Tajlandia i mieści się na wzgórzu w cichej części wyspy.
TheNowoczesny rekolekcje oferowane przez Welcome Beyond dlaa ukraść w tylko około 250 USD za noc, do sześciu osób. Jest tam 50-tych / 60 w klimat, ale wszystkie nowoczesne udogodnienia, takie jak klimatyzacja, Wi-Fi, i pralnia.
Właściciel i fotograf Marc, jesta samoukiem architekt, który przyniósł z domu do życia i zaprojektowane i zbudowane wszystkie meble, oświetlenie, drzwi, a sam okien.
TheHotel otoczony jest bujną zielenią z świątyń i rynkach żywności w pobliżu.
Salon otwiera się całkowicie na zewnątrz z widokiem na plażę, co zdarza się tylkoa pięć minut spacerem od hotelu.
Istnieją trzy sypialnie - dwie na dole i jeden na piętrze - wszystkie z łazienkami.

Nowoczesny dom znajduje się w ofercie Welcome Beyond i kosztuje około 250 USD za noc, dla sześciu osób. W środku panuje luksusowy klimat lat 60., ale z nowoczesnymi udogodnieniami (klimatyzacja, Wi-Fi, pralnia itp.)

willa, dom, hotelFot. welcomebeyond.com

Dom zaprojektował fotograf architekt samouk Marc. Jest on także autorem wszystkich mebli, oświetlenia, drzwi i stolarki okiennej. W domu znajdziemy trzy sypialnie, dwie na parterze, jedna na piętrze - wszystkie z łazienkami. Salon jest całkowicie przeszklony, z pięknym widokiem na ocean.

Dom otoczony jest bujną zielenią, a w okolicy znajdują się zabytkowe świątynie i egzotyczne bazary.

Skomentuj:

Wnętrza: "The Naked House"