Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Świąteczne dekoracje: śnieżne kule z pierniczkiem

red.

Święta Bożego Narodzenia tuż tuż. Z pewnością w tym czasie przyjmować będziesz gości. Jeśli chcesz zaskoczyć ich czymś wyjątkowym, przygotuj śnieżne kule z pierniczkiem.

17029673 https bi
Sezon świąteczny jest tuż za rogiem, a to prawdopodobnie być gospodarzem kolacji lub dwa w tym czasie, jeśli szukasz sposobu na wow swoich gości, co powinno się spróbować te wspaniałych podejmowania jadalne globusy śniegu.
Stworzony przez Sandeea Cocina na jedzenie blogu La receta de la Felicidad, te kule śnieżne, w rzeczywistości zawiera małe domków z piernika i choinki, które zostały posypana płatkowanej kokosem lub cukrem pudrem, następnie są one pokryte odwróconych bańki miski, aby zakończyć wygląd.
Innych niż patrzeć na piękne, są również pyszne desery, które mogą być podawane na koniec posiłku, pod słodkimi dodatkami, które można znaleźć na pyszne, łatwe do zrobić budyń czekoladowy.

Pomysłodawczynią świątecznej dekoracji jest Sandeea Cocina, autorka bloga La receta de la Felicidad. Śnieżne kule wypełnione są budyniem posypanym wiórkami kokosowymi, na którym stoją małe domki i choinki z piernika.

dekoracje świąteczneFot. larecetadelafelicidad.com

Ta urocza dekoracja świąteczna nie tylko pięknie wygląda, ale i pysznie smakuje. Z pewnością zachwyci naszych gości!

Skomentuj:

Świąteczne dekoracje: śnieżne kule z pierniczkiem