Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wnętrza: dom w Peru

red.

Ten wspaniały dom stoi zaledwie 46 km od stolicy Peru, Limy. Usytuowany jest na skraju lasu eukaliptusowego, z widokiem na panoramę gór.

Dom w Peru Pachacamac District, proj. Jaime Ortiz de Zevallos
Dom w Peru Pachacamac District, proj. Jaime Ortiz de Zevallos
Fot. Juan Solano

Architekt Jaime Ortiz de Zevallos zaprojektował dom, w którym główna rolę odgrywają ogromne okna od podłogi do sufitu. Nie dość, że wspaniale doświetlają one wnętrze, to pozwalają na podziwianie pięknych widoków niemal z każdego zakątka domu.

Rezydencja ma powierzchnię 460 metrów kwadratowych, a działka na której stoi to 7500 metrów kwadratowych.

  Fot. Juan Solano

Położony w Peru Pachacamac District, domu fotografowane przez Juana Solano unravels swoją elegancję w czasie interakcji z otaczającym krajobrazem. "Program został podzielony na trzy części i dwóch poziomach, aby zminimalizować emisję, główny parter tom zawiera pokój rodzinny, kuchnia, jadalnia i pokój dzienny historia podwójne Zewnętrzną przynosząc do domu, podwójna wysokość salon wypiera sypialnie drugim piętrze dzieci do boku i wytwarzające wokół okładka patio i kominkiem zewnętrznej drewna pieca.Drugi budynek betonu została oddzielona przez otwarte przejście do ogrodu i zawiera pokój gościnny z antresolą i łazienką mistrza, który łączy z powrotem do domu przez most pokrywy szklanej. "
Dwa tomy betonowych i kamiennych połączonych szklanym mostem kształt eleganckiej przestrzeni mieszkalnej wpływającego podświadomość mieszkańca jest.Na północ, od strony elewacji Słońce generuje poglądy i wentylacji pomaga w domu osiągnąć maksymalny potencjał. Społecznych i prywatnych obowiązuje zarówno otwarte do widokiem zielonej okolicy, tworząc stałe połączenie natury.
Zobaczysz, co mam na myśli na poniższych zdjęciach. Ciesz się i dzielić, jeśli podobało nam się to przestronny dom!

Dom położony jest w Peru Pachacamac District i łączy elegancką architekturę z nowoczesnym designem. Podzielony jest na trzy części i dwa poziomy. Na parterze zlokalizowano salon, kuchnię, jadalnię i jeden mniejszy pokój. Na piętrze znajdują się sypialnie oraz patio z kominkiem. Druga część budynku to pokój gościnny z antresolą i łazienką.

ZOBACZ ZDJĘCIA DOMU W PERU>>

Skomentuj:

Wnętrza: dom w Peru