Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Pomysły na prezenty: biżuteria

red

Zawieszki do kluczy lub torebki, bransolety, naszyjniki to prezenty, które ucieszą każdą kobietę. Miło jest znaleźć pod choinką jakiś niebanalny drobiazg.

Co może wyniknąć z utraty pracy i poważnego wypadku w tym samym czasie? Katarzynie Łobaczewskiej obie te przykre niespodzianki udało się przekuć w sukces. Założyła pracownię biżuterii.
- Pracowania to biznes, który rozpoczął się w momencie wielkiej rewolucji w moim życiu. Nie przypuszczałam nawet, że powrót do tego, co tak bardzo kochałam robić we wczesnej młodości, stanie się moim "chlebem", przynosząc tak wiele radości i znajdując tak cudowny odbiór wśród kobiet w każdym wieku.

Breloki i naszyjniki wykonane są z materiałów bardzo dobrej jakości, trwałych, odpornych na upadki - mi.in. czterokrotnie wypalanej ceramiki, kamieni (onyks, agat, cyrkonie, turkus, jadeit, hematyt i in.). Bransoletki wykonane są z kamieni (onyks, agat, labradoryt, turkus, jadeit, in.), z przywieszkami ze srebra oraz srebra, powlekanego żółtym i różowym złotem.

Biżuteria jest ładnie zapakowana, w załączeniu znajduje się karnecik ze specjalnym "przesłaniem" dla kobiety, która będzie ją nosić.
Pracownia wykonuje także projekty indywidualne, na zamówienia specjalne w dowolnej tonacji kolorystycznej i wybranych materiałach.
Ceny biżuterii nie są wygórowane, breloki kosztują  59 zł, naszyjniki od 69 zł, bransoletki od 89 zł.
Zamówienia na biżuterię można składać poprzez facebookowy sklep, mailowo: katiejay@katiejay.pl lub telefonicznie pod numerem 782 251 531.

Skomentuj:

Pomysły na prezenty: biżuteria