Pomysły na prezenty: biżuteria

red

Zawieszki do kluczy lub torebki, bransolety, naszyjniki to prezenty, które ucieszą każdą kobietę. Miło jest znaleźć pod choinką jakiś niebanalny drobiazg.

prezenty, ozdoby, biżuteria, boże narodzenie
Biżuteria
Fot. katiejay

Co może wyniknąć z utraty pracy i poważnego wypadku w tym samym czasie? Katarzynie Łobaczewskiej obie te przykre niespodzianki udało się przekuć w sukces. Założyła pracownię biżuterii.
- Pracowania to biznes, który rozpoczął się w momencie wielkiej rewolucji w moim życiu. Nie przypuszczałam nawet, że powrót do tego, co tak bardzo kochałam robić we wczesnej młodości, stanie się moim "chlebem", przynosząc tak wiele radości i znajdując tak cudowny odbiór wśród kobiet w każdym wieku.

Breloki i naszyjniki wykonane są z materiałów bardzo dobrej jakości, trwałych, odpornych na upadki - mi.in. czterokrotnie wypalanej ceramiki, kamieni (onyks, agat, cyrkonie, turkus, jadeit, hematyt i in.). Bransoletki wykonane są z kamieni (onyks, agat, labradoryt, turkus, jadeit, in.), z przywieszkami ze srebra oraz srebra, powlekanego żółtym i różowym złotem.

Biżuteria jest ładnie zapakowana, w załączeniu znajduje się karnecik ze specjalnym "przesłaniem" dla kobiety, która będzie ją nosić.
Pracownia wykonuje także projekty indywidualne, na zamówienia specjalne w dowolnej tonacji kolorystycznej i wybranych materiałach.
Ceny biżuterii nie są wygórowane, breloki kosztują  59 zł, naszyjniki od 69 zł, bransoletki od 89 zł.
Zamówienia na biżuterię można składać poprzez facebookowy sklep, mailowo: katiejay@katiejay.pl lub telefonicznie pod numerem 782 251 531.

 

Skomentuj:

Pomysły na prezenty: biżuteria