Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Miedź i marmur do łazienki

Maja Święcicka

Włoska firma Inbani regularnie zaprasza do współpracy ciekawych projektantów z międzynarodowymi sukcesami. "Bowl" to elegancka kolekcja sprzętów łazienkowych którą zaprojektował dla nich Arik Levy.

umywalka, łazienka, design
Kolekcja "Bowl" Arika Levy'ego
Materiały firmy Inbani

Arik jest znany ze swojej wszechstronności. Projektuje zarówno meble jak i przestrzenie, identyfikacje wizualne i opakowania. Pochodzi z Tel-Avivu ale od lat 90. mieszka i pracuje w Paryżu. Tworząc swoją kolekcję Bowl inspirował się pracą jubilerów. Postanowił przenieść pewne ich zasady i założenia do swojej pracowni.

Projektując umywalki i akcesoria do łazienek dobierał pasujące do siebie, szlachetne materiały. Stworzył formy które są jednocześnie funkcjonalnym sprzętem i ozdobną oprawą dla łazienki. Wykorzystane przez niego elementy z miedzi i klasycznej stali dodały minimalistycznej całości błysku i charakteru.

„Zestawienie przestrzeni pozytywnych i negatywnych tworzy kształt który kojarzy mi się z elegancką typografią” mówi o kolekcji projektant. Kolekcję Bowl, oraz wiele innych ciekawych produktów włoskiej firmy można zobaczyć i zamówić na stronie: inbani.com. Portfolio projektanta Arika Levy'ego można obejrzeć pod adresem: ariklevy.fr

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ >>>

    Więcej o:

Skomentuj:

Miedź i marmur do łazienki