Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Sklep, który wygląda jak mieszkanie

Maja Święcicka

Tutaj muszą mieszkać naprawdę interesujący ludzie!? można pomyśleć oglądając zdjęcia tego miejsca. Loft ze zdjęć nie jest jednak mieszkaniem. To sklep w którym dla każdego przedmiotu stworzono pełen wyrazu kontekst.

Każdy element dekoracji jest tutaj na sprzedaż. Można przebierać w kolekcjach plakatów, retro lamp, unikalnych mebli i dodatków z charakterem. Kto jest odpowiedzialny za wygląd tego wnętrza? Cały zespół.

Dyrektor kreatywną jest Kassandra Schreuder która zaczynała jako projektantka okularów. Założyciele The Loft, Floris Koch i Maarten Van Huijstee, wybrali ją na to stanowisko ze względu na niezwykłą lekkość w projektowaniu wnętrz i świetne wyczucie trendów. Wszyscy razem wyszukują wyjątkowe meble i przedmioty które później wystawiają na sprzedaż.

Floris i Maarten odpowiadają za koncepcję. Wiedzą jak trudno dobrać idealny dywan w sklepie, który umeblowany jest wyłącznie dywanami. Ten problem ich zainspirował. Dla swoich mebli i dodatków postanowili stworzyć kontekst.

Dzięki temu, ich klienci mogą zobaczyć jak wybrane elementy sprawdzają się w już urządzonym, zupełnie kompletnym wnętrzu. To zdecydowanie wyjątkowe doświadczenie - odwiedzić piękne mieszkanie, którego ulubione elementy można po prostu kupić i wziąć ze sobą.

Loft znajduje się w Amsterdamie, przy ulicy Singel 512. Wpada tutaj wiele osób poszukujących dekoratorskich inspiracji. Niekoniecznie na zakupy. Czasem po prostu rozsiąść się na jednej z kanap z puszką zimnej wody kokosowej.

    Więcej o:

Skomentuj:

Sklep, który wygląda jak mieszkanie