Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wiosenny konkurs - wygraj atrakcyjne nagrody

red.

14 kwietnia wystartował wiosenny konkurs "Czterech Kątów" i marki Russell Hobbs. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie, a atrakcyjne nagrody mogą być twoje.

Napisz, za co najbardziej lubisz „Cztery Kąty”, i wygraj niezwykłe i praktyczne AGD marki Russell Hobbs!

Wybierz swoją nagrodę i wyślij SMS z odpowiedzią na pytanie:
„Cztery Kąty” najbardziej lubię za...? Spośród nadesłanych propozycji jury wybierze te najciekawsze. Ich autorzy zostaną nagrodzeni wskazanymi przez siebie przedmiotami.

JAK GRAĆ?

Po wybraniu nagrody i sprawdzeniu jej kodu wyślij SMS o treści: CK.Kod nagrody.Odpowiedź na pytanie (przykład: CK.1.duze kolorowe zdjecia) na numer 72466 (koszt SMS-a: 2,46 zł z VAT).
Na SMS-y czekamy od 14.04.2015 od godz. 9.00 do 11.05.2015 do godz. 23.59.
O wygranej poinformujemy SMS-em zwrotnym. Nagrody prześlemy pocztą. Organizatorem konkursu jest AGORA SA.

Regulamin znajdziesz tutaj.

NAGRODY:

KOD 1 (1x)

Zupowar Soup & Blend
Ten specjalnie zaprojektowany stylowy blender z podgrzewaczem ma aż 8 programów do wyboru. Urządzenie pozwala jednorazowo wymieszać 1,75 litra zimnych składników lub 1,4 litra gorącej zupy.

KOD 2 (2x)

Czajnik Illumina
Ma pierścień świetlny, który zmienia kolor w zależności od tego, jak ciepła jest woda. Dzięki temu od razu wiesz, kiedy osiągnie ona właściwą temperaturę. Pierścień zmienia również
kolor podczas stygnięcia wody.

KOD 3 (3x)

Blender ręczny Illumina
W komplecie: końcówka do ucierania oraz pojemnik o objętości 1000 ml, z pokrywką i bezpieczną, antypoślizgową podstawką. Urządzenie to jest idealnym pomocnikiem przy mieszaniu składników zup, orzeźwiających koktajli owocowych lub przygotowywaniu purée.

KOD 4 (4x)

Blender Mix & Go Kitchen
Pędzisz do pracy? Biegniesz na siłownię? Blender i przenośna butelka w jednym to rozwiązanie właśnie dla ciebie. Koktajle z łatwością przygotujesz w butelce o pojemności 600 ml, którą możesz wszędzie ze sobą zabrać.

KOD 5 (5x)

Kubek termiczny „Kocham dom” www.kochamdom.pl

Skomentuj:

Wiosenny konkurs - wygraj atrakcyjne nagrody