Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Najbardziej luksusowe apartamenty w Polsce

red

Apartamenty urządzono w budynku ZŁOTA 44 w centrum Warszawy. Ich mieszkańcy będą mogli korzystać z wielu udogodnień, których część nie była dotąd dostępna w Polsce

ZŁOTA 44 to jeden z najwyższych w Unii Europejskiej budynków mieszkalnych, zaprojektowany przez architekta, Daniela Libeskinda i wnętrzami autorstwa londyńskiej pracowni Woods Bagot.

W środku, kompleksowo wykończone, ekskluzywne apartamenty będą oferowane w dziewięciu wariantach aranżacji wnętrz. By zaspokoić indywidualne gusta i potrzeby klientów, firmy BBI Development S.A. i Amstar wspólnie z Woods Bagot stworzyły unikalną paletę kolorów i materiałów.

Nowe podejście do klienta widoczne jest nie tylko w wystroju, ale także w poszerzonej gamie oferowanych metraży. Aby zapewnić klientom większą możliwość wyboru, rozszerzyliśmy ofertę metraży apartamentów. - Klienci będą mieli do dyspozycji kameralne studia o powierzchni od 62 do 70 metrów kwadratowych oraz nowo wprowadzone do sprzedaży, deficytowe na rynku i silnie poszukiwane przez klientów średniej wielkości apartamenty o powierzchni od 90 do 120 metrów. W ofercie znajdują się również większe apartamenty o powierzchni od 140 do 240 metrów oraz „szyte na miarę” od 250 metrów kwadratowych wzwyż - mówi Rafał Szczepański, Wiceprezes BBI Development S.A.

Dodatkowo w budynku będzie kilka luksusowych penthouse'ów, które wyróżniają się wyjątkowym układem i mogą przekraczać nawet 1000 metrów kwadratowych, dając klientom możliwość zamieszkania na całym piętrze budynku. Jednym z najatrakcyjniejszych apartamentów jest penthouse o powierzchni 400 m kw. położony na trzech najwyższych piętrach budynku z zapierającym dech widokiem na Warszawę obejmującym Pałac Kultury, Wisłę i Stare Miasto.

Średnia cena „all inclusive” za metr kwadratowy apartamentu położonego w ZŁOTEJ 44 wyniesie 28 tys. zł. Warto także podkreślić, że każdy z apartamentów jest unikalny, dlatego ich wartość została wyceniona indywidualnie - mówi Jeffrey E. Stonger, Wiceprezes Zarządu Amstar. W zależności od lokalizacji, wielkości, układu i standardu wykończenia apartamentu cena metra będzie wynosić od 24 do 40 tysięcy zł za pakiet „all inclusive”.

ZOBACZ WNĘTRZA BUDYNKU>>

Złota 44 w Warszawieźródło: BBI

Tuż za progiem własnego apartamentu rezydenci będą mieli dostęp do piętra rekreacyjnego o powierzchni 1400 metrów kwadratowych. Znajdą się tam m.in. - największy dostępny w Polsce w budynku apartamentowym 25-metrowy basen, słoneczny taras z jacuzzi i prywatna sala kinowa wyposażona w symulator do gry w golfa. Koneserzy szlachetnych trunków otrzymają piwniczkę do profesjonalnego przechowywania win mieszczącą około 10.000 butelek wraz z pokojem do degustacji. Inwestorzy pamiętali także o najmłodszych mieszkańcach tworząc w pełni wyposażoną salę, w której pod okiem wyspecjalizowanego personelu dzieci będą mogły aktywnie i bezpiecznie spędzać czas. Nad jakością usług świadczonych rezydentom będzie na stałe czuwać wykwalifikowany concierge i obsługa.

By dodatkowo podnieść jakość życia mieszkańców budynek wyposażony został we własną stację filtrującą powietrze. Przewidziano także parkingi rowerowe oraz stacje do ładowania aut elektrycznych.

Skomentuj:

Najbardziej luksusowe apartamenty w Polsce