Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Zmieniamy się dla Was!

red.

Dziś - 19 maja ruszył Ladnydom.pl, nowy serwis wnętrzarsko-budowlany Agory. Teraz "pod jednym dachem" oprócz informacji o urządzaniu i dekorowaniu wnętrz znajdziesz fachowe informacje na temat budowy, remontu i ogrodów, a także najnowsze wieści ze świata architektury i designu.

Tworząc platformę internetową LADNYDOM.plpołączyliśmy nasze siły i doświadczenie. Razem z zaprzyjaźnionymi serwisami stworzyliśmy miejsce przeznaczone dla wszystkich, którzy lubią ładnie mieszkać i szukają sprawdzonych porad. LADNYDOM.plpowstał z połączenia fachowych serwisów Ladnydom.pl, Czterykaty.pl, Bryla.pl, Domiwnetrze.pl, Domosfera.pl, E-ogrody.pl, a także branżowego forum internetowego Dom i Ogród.
Nowa platforma została zbudowana w technologii Responsive Web Design - jest wygodna i dostosowana do każdej wielkości ekranu, każdego urządzenia. Zespół tworzą redaktorzy internetowi i dziennikarze oraz znani na rynku eksperci magazynów „Ładny Dom”, „Cztery Kąty”, „Magnolia” oraz „Dom&Wnętrze”. Nazwa platformy pochodzi od popularnego miesięcznika Agory, który od ponad 16 lat dostarcza fachowych porad o tym, jak od podstaw zbudować dom.
Mamy nadzieję, że wygląd i użyteczność naszego nowego domu nie tylko przypadnie wam do gustu, ale także ułatwi wam dostęp do  informacji, inspiracji i rozwiązań, których najbardziej potrzebujecie.

Skomentuj:

Zmieniamy się dla Was!