Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

?Polub czasopisma" podczas wielkiego pikniku 23 maja

red.

Już w sobotę, 23 maja br. na Czerskiej 8/10 w Warszawie czytelnicy będą mogli spotkać się z redakcjami czasopism Agory, w tym "Czterech Kątów", podczas pikniku ?Polub czasopisma". W trakcie imprezy odbędą się warsztaty, spotkania, wykłady, szkolenia, pokazy, a także konkursy.

Czytelnicy, którzy przyjdą do warszawskiej siedziby Agory, swój czas będą mogli podzielić między cztery specjalnie zaaranżowane strefy tematyczne: Strefę Kobiety, Strefę Mężczyzny, Strefę Dziecka oraz Strefę Rodziny i Domu.

Redakcje magazynów „Cztery Kąty", „Dom&Wnętrze", „Kuchnia", „Magnolia" oraz „Ładny Dom", które będą gościć swoich czytelników w Strefie Rodziny i Domu, przygotowały porady ekspertów, m.in. architekta i stylisty wnętrz, warsztaty, m.in. z zakresu malowania ceramiki, decoupage'u, odnawiania mebli, a także wykłady o roślinach i designie. Redakcje magazynów zapraszają także na spotkania ze swoimi autorami. W Strefie Rodziny i Domu będzie można obejrzeć znaną w Polsce wystawę krzeseł „Od Thoneta do Rygalika", o której będzie mówił jej autor Tomasz Rygalik, a o kuchni włoskiej opowie Tessa Capponi-Borawska. Odbędzie się również pokaz grillowania australijskiego przygotowany przez restaurację Kalaya i jej szefa kuchni Pawła Kałuskiego. Ponadto czytelnicy będą mogli wziąć udział w komentowanej degustacji win kalifornijskich, której partnerem jest organizacja California Wines-Poland. Na gości będą również czekać food trucki z burgerami, zapiekankami, pieczonymi ziemniakami, lodami i kuchnią bałkańską.

Magazyny „Avanti" i „Avanteen", które będą gościć czytelników w Strefie Kobiety, zaproponują swoim czytelniczkom dokonanie metamorfoz podczas warsztatów z zakresu makijażu oraz stylizacji włosów z firmą Babyliss, indywidualne konsultacje ze stylistką oraz warsztaty „Zrób to sam".

W Strefie Mężczyzny, do której zapraszają magazyny „Logo" i „Świat Motocykli", czytelnicy będą mogli obejrzeć pokazy dronów, stuntu motocyklowego oraz jazdy na motorze, a także udzielania pierwszej pomocy. Panowie będą mogli skorzystać z usług golibrody warszawskiego salonu Barberian Academy & Barber Shop i dowiedzieć się wszystkiego o whisky podczas serii wykładów Grant's Whisky. Redakcja „Świata Motocykli" zaprosi na wystawę redakcyjnych motocykli oraz udzieli porad w zakresie wyboru własnych dwóch kółek, a redakcja „Logo" zachęci do skorzystania z najnowszych urządzeń cyfrowych, m.in. aparatów marki Olympus.

Magazyn „Dziecko", gospodarz Strefy Dziecka, zaproponuje swoim czytelnikom szereg wykładów i warsztatów dotyczących pielęgnacji i wychowania dzieci. Ich tematy obejmują m.in. fakty i mity na temat wychowania córki i syna, pokaz masażu niemowlęcego i noszenia dziecka w chuście, rozwój sensoryczny noworodka i małego dziecka, dieta alergika oraz pomoc w odkrywaniu talentów dziecka. Rodzice będą mogli oddać swoje pociechy w ręce doświadczonych animatorów, którzy tego dnia zaproponują różne atrakcje, m.in. zajęcia plastyczne i warsztaty decoupage'u, konkursy z nagrodami oraz warsztaty kulinarne, polegające na rozpoznawaniu smaków i zapachów.

Wstęp na piknik „Polub czasopisma" jest wolny. Wszystkie informacje dotyczące imprezy można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku, która jest na bieżąco aktualizowana.

Piknik „Polub czasopisma" wspiera kampania reklamowa w prasie (czasopisma Agory „Gazeta Wyborcza", „Metro"), w internecie (portal Gazeta.pl, WP.pl), w radiu (Radio Złote Przeboje, Rock Radio), na nośnikach reklamy zewnętrznej w warszawskim metrze oraz w aplikacjach mobilnych czasopism i „Metra".

    Więcej o:

Skomentuj:

?Polub czasopisma" podczas wielkiego pikniku 23 maja