Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Stylowa i romantyczna sypialnia na poddaszu

TEKST: Katarzyna Kowalska, PROJEKT WNĘTRZA I STYLIZACJA: Gaba Kliś/Pracownia Projektowania i Stylizacji Wnętrz Gaba Kliś

W aranżacji tej sypialni od razu widać kobiecą rękę. Gospodyni, a zarazem projektantka, stworzyła w niej swój romantyczny azyl - wystarczyło kilka mebli z odzysku i odpowiednio dobrane kolory.

Niewielka, bo zaledwie dziewięciometrowa SYPIALNIA mieści się na PODDASZU - stąd skośny dach, który dodaje jej przytulności i tworzy niepowtarzalny klimat. Na szczęście nawet w najniższej części sufit znajduje się na tyle wysoko, że nie przeszkadzał w wygodnym urządzeniu sypialni.

Gospodyni nie musiała zagracać pokoju ciężkimi szafami ani komodami, bo tuż obok jest GARDEROBA. Dzięki temu oprócz łóżka zmieścił się kącik wypoczynkowy z fotelem, stolikiem i szafką. Mebelki są małe, zgrabne i lekkie, nie przytłaczają więc sypialni. Przestronności dodaje jej także duże okno, przez które wpada dużo naturalnego światła, oraz jasne barwy - biel zestawiona z delikatnymi, pastelowymi odcieniami fioletu i różu.

Wbrew pozorom wystrój sypialni nie jest przesłodzony; pastelową kolorystykę przełamują bowiem czarne akcenty - welurowy zagłówek, stolik przy łóżku, wzór na tapecie.

Skomentuj:

Stylowa i romantyczna sypialnia na poddaszu