Pomysłowa metamorfoza małego mieszkania

projekt i realizacja: urban-design.waw.pl

Mieszkanie o powierzchni 36 m kw. Za pomocą kilku pomysłowych rozwiązań stworzono stylowe i nowoczesne wnętrza. Po wcześniejszej nijakości nie ma już ani śladu.

Kuchnia przed metamorfozą i po. aranżacja kuchni, wystrój kuchni, meble kuchenne
Kuchnia przed metamorfozą i po.
urban-design.waw.pl

Typowe mieszkanie w bloku nie przyciągało uwagi. Na 36 metrach znajdowały się dwa wydzielone pokoje oraz KUCHNIA z kącikiem do jedzenia. Kiedy właściciele zdecydowali się przeznaczyć mieszkanie pod wynajem, postanowili je odmienić.
Inwestorzy powierzyli to zadanie projektantom ze studia wnętrz URBAN DESIGN. Zgodnie z wolą właścicieli pozostawiono dwa pokoje, jednak nieco zmieniono układ przestrzenny mieszkania.

Przede wszystkim otworzono na korytarz niewielką kuchnię. Dzięki temu zyskano więcej miejsca na sprzęty kuchenne i optycznie powiększono przestrzeń. Szafki w kuchni i szafy w przedpokoju zyskały podobne fronty, dzięki czemu całość wygląda spójnie. Projektanci wybrali STYL NOWOCZESNY oraz stonowaną kolorystykę ograniczoną do bieli, szarości, czerni i beżów. Aby uniknąć nudy, ściana udzielająca kuchnię od korytarza została pokryta wzorzysta tapetą, która nadaje wnętrzom unikalnego charakteru.

Zobacz także: Sprytne rozwiązania do małych wnętrz >>

Gruntowną metamorfozę przeszła także mała ŁAZIENKA. Tam konieczna była wymiana płytek i wszystkich sprzętów. Odpowiednio dobrane urządzenia pozwoliły na maksymalne wykorzystanie posiadanej przestrzeni.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Zdjęcie Alessi Słoń Fantel AG03Zdjęcie Decosign napis From Zero To HeroZdjęcie DPDekoracje Wiklinowy wianek stojący biały z kwiatami ED-76
Alessi Słoń Fantel AG03Decosign napis From Zero To...DPDekoracje Wiklinowy wiane...
źródło:Okazje.info

Skomentuj:

Pomysłowa metamorfoza małego mieszkania