Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Pomysłowa metamorfoza małego mieszkania

projekt i realizacja: urban-design.waw.pl

Mieszkanie o powierzchni 36 m kw. Za pomocą kilku pomysłowych rozwiązań stworzono stylowe i nowoczesne wnętrza. Po wcześniejszej nijakości nie ma już ani śladu.

Typowe mieszkanie w bloku nie przyciągało uwagi. Na 36 metrach znajdowały się dwa wydzielone pokoje oraz KUCHNIA z kącikiem do jedzenia. Kiedy właściciele zdecydowali się przeznaczyć mieszkanie pod wynajem, postanowili je odmienić.
Inwestorzy powierzyli to zadanie projektantom ze studia wnętrz URBAN DESIGN. Zgodnie z wolą właścicieli pozostawiono dwa pokoje, jednak nieco zmieniono układ przestrzenny mieszkania.

Przede wszystkim otworzono na korytarz niewielką kuchnię. Dzięki temu zyskano więcej miejsca na sprzęty kuchenne i optycznie powiększono przestrzeń. Szafki w kuchni i szafy w przedpokoju zyskały podobne fronty, dzięki czemu całość wygląda spójnie. Projektanci wybrali STYL NOWOCZESNY oraz stonowaną kolorystykę ograniczoną do bieli, szarości, czerni i beżów. Aby uniknąć nudy, ściana udzielająca kuchnię od korytarza została pokryta wzorzysta tapetą, która nadaje wnętrzom unikalnego charakteru.

Gruntowną metamorfozę przeszła także mała ŁAZIENKA. Tam konieczna była wymiana płytek i wszystkich sprzętów. Odpowiednio dobrane urządzenia pozwoliły na maksymalne wykorzystanie posiadanej przestrzeni.

Skomentuj:

Pomysłowa metamorfoza małego mieszkania