Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Szafki RTV w wielu wzorach i kolorach

red.

Na blacie szafki telewizor. Pod blatem wszystkie inne urządzenia RTV oraz płyty z ulubionymi filmami i muzyką. W zamykanych szafkach lub na otwartych półkach - jak kto lubi.

Szukamy miejsca na telewizor

Nie ustawiaj szafki naprzeciwko okna ani mocnej lampy. Co prawda w nowoczesnych ekranach światło nie odbija się tak jak w starych kineskopowych, ale pogarsza jakość obrazu. Warto również pamiętać, że telewizory LCD (ciekłokrystaliczne) mają bardzo jasny obraz, który nie straci na jakości nawet w bardzo nasłonecznionych wnętrzach. Mniej światła wymagają ekrany plazmowe - jego nadmiar zmniejszy nasycenie kolorów i głębię czerni (podczas oglądania będzie trzeba zasłaniać okna).

Wybierz takie miejsce, by pomiędzy kanapą, na której siedzisz, a odbiornikiem nie przechodzili zbyt często domownicy, np. idąc do sąsiednich pomieszczeń.

Nowoczesnym odbiornikom nie szkodzi ciepło emitowane przez kominek i kaloryfery. Ustawiając w ich pobliżu szafkę RTV, kieruj się więc tylko względami estetycznymi - upewnij się, czy te elementy pasują do siebie.

    Więcej o:

Skomentuj:

Szafki RTV w wielu wzorach i kolorach