Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Blog Design 2015: cosestetycznego.com

red

Profesjonalne jury złożone z architektów, stylistów, fotografa wnętrz, redaktorów magazynu Dom i Wnętrze oraz przedstawicieli Łodz Design Festival wybrało 20 najlepszych blogów konkursu Blog Design 2015. Jednym z nich jest blog cosestetycznego.com

Imię Magda

Nazwisko Szubarczyk

Adres bloga cosestetycznego.com

Założyłam(em) bloga bo,... chcemy inspirować innych i pokazać, że wszystko, co nas otacza może być jeszcze bardziej estetyczne i jednocześnie funkcjonalne :)

Piszę o ... dobrym dizajnie, wzornictwie, sposobach na wykonanie projektów DIY, o naszych inspiracjach, o wydarzeniach ze świata dizajnu, a ostatnio także o estetycznym spojrzeniu na jedzenie.

Mój blog wyróżnia.... całkowita spójność, autentyczność i dbanie o estetykę w każdym wymiarze - od wyglądu bloga po treści i zdjęcia. Wyróżniamy się też niestandardowym podejściem do wpisów - próbujemy nowych pomysłów i eksperymentujemy z różnymi formatami np. video.

Inspiruję się ... wszystkim, co nas otacza :) Nawet najmniejsza rzecz może być dla nas inspiracją do pisania, a wiele pomysłów na DIY rodzi się ze zwyczajnej potrzeby ich posiadania :)

Ulubiony projektant, styl we wnętrzach. przedmiot znanego dizajnera to... Nasz ulubiony styl nie jest jednolity, lubimy prostotę i minimalizm, a często inspiruje nas także style skandynawski. Ulubiony przedmiot to EPC zaprojektowane przez Ch. i R. Eames'ów - to dla nas ponadczasowa ikona designu.

Dzięki blogowi udało mi się.... poznać wiele interesujących osób o podobnych zainteresowaniach i rozwinąć swoją kreatywność :)

Zdjęcie autora bloga

cosestetycznego.comcosestetycznego.com

    Więcej o:

Skomentuj:

Blog Design 2015: cosestetycznego.com