Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Spotkania przy stole - szykujemy dom na przyjęcie gości

red.

Nieważne czy to obiad w rodzinnym gronie, kawa z przyjaciółką czy zbliżające się śniadanie wielkanocne. Każde spotkanie warto celebrować. Zobacz, jak się do tego przygotować, żeby nie zwariować i zachwycić gości.

We współczesnych zabieganych czasach każda chwila spędzona z bliskimi przy stole jest na wagę złota. Zadbajmy więc o to, żeby był to czas wyjątkowy. Przygotujmy smaczne jedzenie, nakryjmy pięknie stół, posprzątajmy dom i cieszmy się wspólnie spędzanym czasem.

Przygotowanie do przyjęcia gości zacznij od porządków. Czysty dom zastąpi nawet najbardziej wymyślne dekoracje. Pozbieraj porozrzucane rzeczy, wszystko co możesz pochowaj do szaf i szafek. Zetrzyj kurze i umyj podłogę. Na koniec zadbaj o świeży zapach w domu. Gdy już dom będzie gotowy zacznijmy przygotowania w kuchni. Jeśli nie lubisz gotować, lub ci to nie wychodzi, nie sil się na wymyślne dania - to tylko wzmoże u ciebie stres i niepotrzebnie pochłonie twój czas.

Stół pięknie nakryty

Na koniec najważniejszy jest stół - to w końcu przy nim zasiadamy, przy nim toczą się rozmowy. Ładnie nakryty stół umili każde spotkanie. Zadbaj o wyprasowany obrus oraz świeże kwiaty w wazonie. Jedzenie podawaj na czystej zastawie. Jeśli nie masz wystarczającej liczby talerzy z jednego kompletu, dopasuj naczynie stylistycznie. Inspiracje, jak nakryć do stołu znajdziesz w naszej GALERII.

W tych wszystkich przygotowaniach przydatne będą naczynia i sprzęty, które nie tylko ułatwią pracę, ale i uświetnią przyjęcie. Szeroką ofertę naczyń kuchennych i stołowych można znaleźć na Grouponie. Znajduje się tam szeroki wachlarz atrakcyjnych ofert dedykowany urządzaniu domu i ogrodu. Do 5 kwietnia warto odwiedzić specjalną zakładkę z wyselekcjonowanymi ofertami, którą znajdziesz TUTAJ. Poniżej wybrane przez nas produkty dostępne na Grouponie. Niektóre z nich możesz wygrać w specjalnym konkursie "WIOSENNA METAMORFOZA WNĘTRZ". Weź udział!

 
    Więcej o:

Skomentuj:

Spotkania przy stole - szykujemy dom na przyjęcie gości