Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Najpiękniejsze zegary na ścianę

Karolina Mucha

?Szczęśliwi czasu nie liczą?, jednak zegar na ścianę jest nie tylko urządzeniem odmierzającym czas, ale również dekoracją, która uzupełni wystrój naszego wnętrza. Dlatego warto wybrać odpowiedni i przykuwający uwagę. Artykuł przedstawi najciekawsze propozycje.

zegary na ścianę, najpiękniejsze propozycje
Najpiękniejsze zegary na ścianę
fot. Homebook

Czas zawsze miał dla ludzi duże znaczenie. Rytm naszego dnia jest ściśle uzależniony od zegarka. Obecnie jednak zegary ścienne nie są najważniejszymi odmierzaczami czasu, ponieważ wszyscy korzystają z komputerów oraz smartfonów. Mimo wszystko standardowe zegary nie wyszły z mody i stają się one coraz częściej dekoracją. Dużo przyjemniej jest spojrzeć na zegar ścienny niż na ekran elektronicznego urządzenia.

 

Klasyczne zegary ściennefot. Homebook, okazje.info

Zegar - wyjątkowa dekoracja

Warto posiadać w swoim domu zegar, który nie tylko odmierza czas, ale również bardzo dobrze prezentuje się na ścianie. Zegar jest niedużym dodatkiem, który doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach oraz będzie wyjątkowym wykończeniem aranżacji.

Pierwsza myśl związana z zegarem to kształt koła. Okrągłe zegary są bardzo klasyczne i nie zaskakują, ponieważ jest to kształt, który bardzo dobrze znamy. Oczywiście, jeśli ktoś nie chce wprowadzać do wystroju udziwnień, takie kształty bardzo dobrze się sprawdzą.

Coraz częściej jednak zegary przyjmują różne kształty: owal, kwadrat, prostokąt, "płynące formy" lub nietypowe wzory. Wprowadza to do wnętrza powiew nowości, nowoczesności, potrafi zaciekawić zarówno nas, jak i naszych gości. Tego typu zegary doskonale sprawdzą się w pokoju, sypialni lub salonie.

Najpiękniejsze zegary ściennefot. Homebook, okazje.info

W pokoju dziecięcym również  warto pokusić się o zegar ze wskazówkami, żeby dziecko nauczyło się z niego korzystać. Zegarem możemy wprowadzić do pomieszczenia na przykład bajkowy akcent. Zegar przyda się również w kuchni, będzie niezwykle pomocny w czasie gotowania obiadu.

Zegary dla dzieci oraz zegary kuchennefot. Homebook, okazje.info

Dodatek, który nadaje klimatu

Wśród modeli dostępnych na rynku każdy może znaleźć zegar odpowiedni dla siebie. W wystroju pomieszczenia liczy się każdy szczegół. Oryginalność designu, jaki zaoferuje nietypowy zegar z pewnością wprowadzi do naszego mieszkania świeżą aranżację, ponieważ to właśnie drobiazgi nadają klimatu. Natomiast odmierzanie czasu z nowym zegarem na pewno będzie dużo milsze.

    Więcej o:

Skomentuj:

Najpiękniejsze zegary na ścianę