"Mała czarna"? Sprawdź, jaki ekspres do kawy będzie dla Ciebie odpowiedni

red

Nie wyobrażasz sobie rozpoczęcia dnia bez filiżanki pobudzającej kawy? Podpowiemy Ci jaki ekspres wybrać.

Kawa na dobry początek dnia
Kawa na dobry początek dnia
Fot. Pixabay

Od kiedy kawa w XVI wieku pojawiła się w Europie stała się jedną z najpopularniejszych używek. Napój ten stanowi główne źródło kofeiny, działa pobudzająco i orzeźwiająco. Przyspiesza przemianę materii oraz zawiera przeciwutleniacze. Najważniejsze jednak jest to, że wielu z nas nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez filiżanki tego aromatycznego napoju. Jeśli nie zdecydowałeś się jaki rodzaj ekspresu wybrać, spójrz na nasze propozycje. Przepływowy ekspres do kawy pozwala na jednorazowe przygotowanie nawet do 15 filiżanek tego napoju. Jest wyposażony w szklany dzbanek, który po przygotowaniu kawy możesz postawić bezpośrednio na stole. Miłośnicy late, mleko jednak będą musieli przygotować oddzielnie. Wygląd ekspresu jest bardzo estetyczny, a kolory stonowane, może stanowić stałe wyposażenie kuchennego blatu.

Ekspres kapsułkowy jest idealny do małych kuchni. Zapewnia również szybkie przygotowanie wielu rodzajów kawy. Obsługa tego ekspresu jest bardzo intuicyjna. Dodatkowo jest on energooszczędny. Praktycznie w każdym markecie bez trudu zakupisz kapsułki z ulubioną kawą. Ekspres posiada ciekawy design i bogatą kolorystykę. Pasuje idealnie do nowoczesnych kuchni.

Kolaż / fot. odeo24.pl / autor: brak informacji / mat. partnerówKolaż / fot. odeo24.pl / autor: brak informacji / mat. partnerów

Kompaktowy ekspres do kawy pozwoli ci za jednym razem przygotować dwie filiżanki tego napoju jednocześnie. Za jego pomocą przygotujesz bez trudu cappuccino i late macchiato, w tym samym czasie, przy pomocy jednego wciśnięcia guzika. Natomiast  za pomocą spieniacza do mleka będziesz mógł udekorować espresso wyjątkowo puszystą pianką. Ekspres ma design o wyrazistych liniach, wykonany jest z materiałów najwyższej jakości z należytą dbałością o każdy szczegół.

Poniżej znajdziesz kapsułki z kawą:

Skomentuj:

"Mała czarna"? Sprawdź, jaki ekspres do kawy będzie dla Ciebie odpowiedni