Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Przepis na kuchnię - dwie aranżacje

red.

Naszymi bohaterami są rodziny państwa Kowalskich i Nowaków, zajmujące identyczne mieszkania w jednym bloku. Zamierzamy pokazać Państwu, że takie same wnętrza można urządzić zupełnie inaczej. Bo najważniejsze jest, by mieszkać tak jak się lubi, a nie tak jak dyktuje moda. Dobrze będziemy się bowiem czuć tylko w mieszkaniu, którego wystrój odpowiada naszej osobowości i upodobaniom.

Własny, niepowtarzalny, bo zrodzony z naszych marzeń, doświadczeń i gustu. Nieważne, że sąsiedzi z dołu mają kuchnię w szarościach, urządzoną zgodnie z minimalistycznymi trendami, a rodzina z góry - ciepłą, w tradycyjnym wiejskim stylu. Nasza może być przecież inna: biała lub kolorowa, awangardowa albo klasyczna. Niech mieszkania różnią się tak, jak różnią się ich mieszkańcy!

Kowalscy . Są domatorami ceniącymi życie rodzinne. Ponieważ wiedzą, że nic bardziej nie spaja rodziny niż wspólne posiłki , wiele czasu poświęcają na gotowanie. Kuchnię urządzili w przytulnym stylu rustykalnym. Wybrali szafki Faktum/Fagerland z białymi frontami, których lekki wygląd podkreślają przeszklenia w niektórych drzwiczkach oraz wolno wiszące stylowe półki.

Nowakowie . Kochają wnętrza uporządkowane, nowoczesne i pełne nowinek technicznych. Do kuchni wybrali szafki Faktum/Abstrakt, o minimalistycznej formie - z gładkimi, lakierowanymi na ciemnoszaro frontami . Barwę tę rozświetla biel pozostałych mebli oraz ścian. Fragment ściany nad blatem roboczym chroni stalowa płyta. Zabudowa została tak zaprojektowana, by każda rzecz miała swoje miejsce.

Warto wiedzieć . Za pomocą programu do planowania IKEA można samodzielnie zaprojektować kuchnię: dopasować liczbę i wielkość mebli do rozmiarów pomieszczenia, wypróbować różne zestawy, zamieniać meble miejscami. Program wraz z instrukcją obsługi znajdziesz pod adresem: www.IKEA.pl/planowanie. Inne poradniki, np. jak racjonalnie wykorzystać przestrzeń, zostały umieszczone na stronie: www.IKEA.pl/poradnik_kuchenny.

Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Zdjęcia: IKEA

    Więcej o:

Skomentuj:

Przepis na kuchnię - dwie aranżacje