Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mała łazienka oszczędna w formie

Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Stylizacja i zdjęcia: Monika Lewandowska/Phototapeta Projekt wnętrza: Milena Maciak

Urządzaniu małej łazienki zwykle towarzyszą różne dylematy: jeśli nawet uda się rozmieścić wszystkie niezbędne urządzenia, to nie ma gdzie wstawić mebli. I co wtedy? Potrzebny jest pomysł.

Właściciele prezentowanej łazienki (o powierzchni nieco ponad 4 m kw.) mieli kłopot ze znalezieniem miejsca na schowki służące do przechowywania niezbędnych rzeczy, chociażby kosmetyków, ręczników czy zapasu środków czystości. Co więcej, żadne gotowe szafki nie mieściły się w przewidzianych dla nich miejscach.

Gospodarze zdecydowali się więc zrobić meble na zamówienie, co dawało pewność, że będą pasować co do centymetra. I tak w łazience znalazły się dwie szafki. Jedna z nich została podwieszona pod umywalką, druga - bardzo wąska i dość płytka, ale wysoka - tuż obok niej, w rogu pomieszczenia.

Dodatkową zaletą tych indywidualnie projektowanych sprzętów jest to, że znakomicie dopasowano je zarówno do stylu, jak i kolorystyki całego wnętrza. Mają bardzo prostą, oszczędną formę, a ciemny brąz forniru, którym zostały wykończone, harmonizuje z barwami płytek ceramicznych oraz dekorów (z wyrazistymi motywami kwiatów) położonych na ścianach.
    Więcej o:

Skomentuj:

Mała łazienka oszczędna w formie