Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wnętrze pełne geometrii

Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Stylizacja: Carmen Perez Zdjęcia: Rafał Lipski

Wzory graficzne - płaskie, nieskomplikowane, o wyraźnie zaznaczonych konturach - można ze sobą łączyć niemal dowolnie. Ale uwaga! Nie znoszą żadnej konkurencji, tolerują jedynie towarzystwo prostych motywów geometrycznych.

WNETRZA KOLOR LACZENIE WZOROW MEBLE
Graficzne motywy wybrane do tego pokoju - kwiaty i ptaki - zostały zaczerpnięte z przyrody. Nic więc dziwnego, że wyglądają razem bardzo naturalnie.
Tej zasady trzymano się bardzo ściśle, urządzając prezentowany pokój. Zastosowano w nim wiele wzorów, ale za to bardzo jednorodnych. Większość nawiązuje do świata przyrody; znajdziemy tu schematyczne ptaki, kwiaty, liście, gałązki, a właściwie tylko ich kontury lub cienie. Również ich barwy niewiele mają wspólnego z pierwowzorami występującymi w naturze - na przykład kwiaty są czarne, a gałązki ciemnoróżowe. Wszystko dozwolone. Nie chodzi bowiem o kopiowanie natury, ale o stworzenie radosnego nastroju, a do tej roli motywy graficzne są idealne. Wesoła wielobarwność panuje zresztą w całym pomieszczeniu - każda ściana ma inny kolor, podobnie jak meble. Mimo tej różnorodności całość wygląda bardzo harmonijnie. To głównie zasługa prostoty form i stylowej spójności wszystkich elementów wystroju wnętrza.

    Więcej o:

Skomentuj:

Wnętrze pełne geometrii