Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

49, 5 m kw. dla 2 osób: kuchnia całkowicie otwarta

Red.

W naszym mieszkaniu kuchnia jest oddzielona od strony dużego pokoju dwoma wąskimi ściankami. Chcielibyśmy je zlikwidować - jak wtedy zagospodarować kuchnię? Zastanawiamy się, gdzie najlepiej usytuować aneks jadalny i wypoczynkowy. Potrzebne są nam szafy. Prosimy również o pomoc w aranżacji łazienki wyposażonej i w wannę, i w kabinę prysznicową. Karol z Warszawy

Rozwiązanie 1

Justyna Burdow-Gołoś

Pozostała część strefy dziennej pełni wyłącznie funkcję wypoczynkową. Znajdują się tu dwie kanapy: jedna w centralnym miejscu pokoju, druga - w rogu. Zmienił się nieco układ ścian sypialni i łazienki, dzięki czemu w obu pokojach i w przedpokoju powstały wnęki, w których proponuję zbudować szafy oraz regały na książki i na sprzęt radiowo-telewizyjny. W sypialni zmieściło się duże, dostępne z dwóch stron łóżko oraz dwie szafki nocne. W łazience powstała kameralna wnęka na podwieszany sedes narożny. Jest też wanna (180 x 80 cm), kabina prysznicowa (90 x 90 cm) i umywalka (szer. 60 cm). Pralkę (60 x 60 cm) proponuję zainstalować w kuchni.

Rozwiązanie 2

Krzysztof Radzanowski

Zmieniłem układ ścian w mieszkaniu. Od drzwi wejściowych do przestronnej części dziennej wiedzie przedpokój wydzielony przez skośne ściany sypialni oraz powiększonej łazienki. W głębi pokoju dziennego zaplanowałem kąt wypoczynkowy. Naprzeciw niego znajduje się regał oraz szafka na sprzęt radiowo-telewizyjny. W sypialni o nieregularnym kształcie poza dużym łóżkiem zmieści się też niewielka garderoba. Łazienkę proponuję wyposażyć w wannę (180 x 80 cm) oraz nietypową murowaną kabinę prysznicową. Zaplanowałem też umywalkę (szer. 60 cm), sedes oraz - pod blatem - płytką pralkę (60 x 42 cm).

Skomentuj:

49, 5 m kw. dla 2 osób: kuchnia całkowicie otwarta