Aranżacje: minisalonik kąpielowy

Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Zdjęcia i stylizacja: Monika Lewandowska/Phototapeta Projekt wnętrza: Janusz Kaczorek

Urządzając niedużą łazienkę, myślimy głównie o wygodzie. Tymczasem nawet w bardzo małym wnętrzu warto stworzyć klimat sprzyjający relaksowi

14.03.2009
ŁAZIENKA: Minisalonik kąpielowy. Wnętrze jest nie tylko funkcjonalne, ale też emanuje miłą atmosferą. Wpływa na nią przede wszystkim panujący tutaj ład, dobrana kolorystyka, materiały wykończeniowe i naturalna ZIELEŃ. Wszystko to uprzyjemnia chwile przeznaczone na codzienny relaks po ciężkim dniu.
Zadbali o to gospodarze prezentowanej ŁAZIENKI. Wnętrze jest nie tylko funkcjonalne, ale też emanuje miłą atmosferą. Wpływa na nią przede wszystkim panujący tutaj ład, dobrana kolorystyka, materiały wykończeniowe i naturalna ZIELEŃ. Wszystko to uprzyjemnia chwile przeznaczone na codzienny relaks po ciężkim dniu.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o urządzaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail:Zobacz przykład, Zapisz sięW niespełna 4-metrowej łazience udało się pomieścić nie tylko podstawowe urządzenia, czyli wannę, umywalkę i sedes, ale także bidet. Aranżację wnętrza ułatwił jego kształt - na powierzchni w formie kwadratu nietrudno jest ustawić sprzęty zgodnie z zasadami funkcjonalności.

Zobacz galerię zdjęćZobacz także:

Łazienka jak salonik

Mieszkanie i dom - trendy 2010

Mieszkanie optycznie powiększone

Skomentuj:

Aranżacje: minisalonik kąpielowy