Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Vinotti: luksus w rozsądnej cenie

Tekst: Julia Jankowska Zdjęcia: Marta Błażejowska, producent

Firma Vinotti jest w Polsce dobrze znana - swoje produkty sprzedaje w dwudziestu salonach. Największy znajduje się w Katowicach. Można tu kupić zarówno meble, jak i dodatki: wysmakowane stylistycznie, wysokiej jakości i... w nieszokującej cenie.

Marka Vinotti oferuje obecnie dziewięć kolekcji mebli oraz dopasowane do nich wzorniczo dekoracyjne drobiazgi - naprawdę jest więc w czym wybierać. Hasłem firmy jest "Wszystko od ręki lub do 14 dni" - i tyle maksymalnie czeka się na realizację złożonego zamówienia. Salon oferuje również transport oraz montaż zakupionych sprzętów. Na miejscu zaopatrzymy się także w środki do czyszczenia i pielęgnacji skórzanych obić.

Ceny są zróżnicowane, co oznacza, że każdy znajdzie tu coś na swoją kieszeń. I tak na przykład łóżko Parigi kosztuje 1944 zł, witryna Easy Living z oświetleniem - 1589 zł, natomiast krzesło Tahiti, obite skórą - 486 zł. Za dekoracje zapłacimy od kilkudziesięciu do mniej więcej tysiąca złotych. Liczne promocje umożliwiają "upolowanie" wymarzonych mebli w atrakcyjnej cenie. A jeśli nie dysponujemy gotówką, możemy zrobić zakupy na raty.

Adres sklepu: CH TTW Opex Katowice, Al. Roździeńskiego 191, tel. 32 351 26 36, www.vinotti.eu

Dni i godziny otwarcia: poniedziałek-sobota: 10.00-20.00 niedziela: 10.00-16.00

Oferta: meble do salonu i sypialni, dodatki, pościel

Powierzchnia wystawiennicza - 1100 m kw.
    Więcej o:

Skomentuj:

Vinotti: luksus w rozsądnej cenie