Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Aranżacja z biblioteką

Tekst: Elżbieta Błasikiewicz, Stylizacja: Dorota Karpińska, Carmen Perez, Zdjęcia: Robby Cyron, Hanna Długosz, Rafał Lipski, Projekt wnętrza: Ewa Namysłowska

Półki na ksiązki oprócz funkcji czysto użytkowej mogą pełnić też funkcję dekoracyjną, przyciągając wzrok ciekawą formą i ozdobnymi przedmiotami, które są na nich wyeksponowane wraz z książkami.

Taką podwójną rolę wyznaczona biblioteczce znajdującej się w tym POKOJU DZIENNYM. Do kącika wypoczynkowego (z kanapą, stolikiem oraz niską długą szafką na sprzęt radiowo-telewizyjny) właścicielka zamówiła oryginalne półki, których kształt przywodzi na myśl labirynt. Wszystko, co się na nich mieści, przypomina jej o podróżach, zarówno tych, które ma już za sobą, jak i dopiero planowanych.

Stoją tam więc głównie przewodniki po różnych regionach świata, albumy krajoznawcze, a między nimi - fotografie i pamiątkowe drobiazgi. Pozostałe książki są przechowywane na solidnych drewnianych półkach zamocowanych we wnęce w pobliżu stołu. Również ten mebel pełni dwie funkcje - przy nim pani domu jada posiłki i pracuje.

Skomentuj:

Aranżacja z biblioteką