Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Gorenje: wszystko na miejscu

Tekst: Julia Jankowska Zdjęcia: Wojciech Surdziel oraz producent

Zakupy w salonie słoweńskiej firmy Gorenje ułatwia przemyślana, bardzo przejrzysta ekspozycja urządzeń AGD: pralek, lodówek, okapów itp. Pogrupowane według rodzaju lub linii wzorniczej przyciągają uwagę designem obrazującym najnowsze trendy.

05.05.2010 OZAROW MAZOWIECKI , SALON FIRMOWY GORENJE .
Urządzenia marki Gorenje to przykład nowoczesnego wzornictwa - wiele z nich ma modny czarny kolor oraz błyszczącą powierzchnię.
W salonie w Ożarowie Mazowieckim są wyeksponowane wszystkie produkty Gorenje dostępne na polskim rynku. Znajdziemy tu sprzęty przeznaczone dla klientów o bardzo różnych upodobaniach estetycznych i możliwościach finansowych - od modeli tańszych do tych z najwyższej półki, zaprojektowanych przez cenionych w świecie designerów i pracownie (do nich należą specjalne linie wzornicze, między innymi autorstwa Ora-Ito z Francji i Karima Rashida z Kanady).

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o urządzaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail:Zobacz przykład, Zapisz sięObsługa salonu kompetentnie doradza zarówno w sprawach technicznych, jak i estetycznych. W wyborze produktów pomogą nam również firmowe katalogi - można spokojnie przejrzeć je na miejscu albo zabrać do domu.

Sklep znajduje się przy głównej siedzibie Gorenje w Polsce. Ponieważ mieści się tu także hurtownia, większość produktów jest dostępna od ręki, na pozostałe trzeba nieco poczekać (do miesiąca). W salonie można również zamówić transport.

Zobacz koniecznie! Mieszkanie i dom - trendy 2010Adres sklepu: Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 159, tel. 22 738 32 04, www.gorenje.pl

Dni i godziny otwarcia: poniedziałek-piątek: 9.00-17.00.

Oferta: duży sprzęt AGD: zmywarki, pralki, lodówki, kuchenki, piekarniki, płyty grzejne, fronty do zmywarek i mikrofalówek; drobny sprzęt AGD: odkurzacze, roboty kuchenne, żelazka.

Powierzchnia wystawiennicza - 800 m kw.

Zobacz galerię zdjęćSkomentuj:

Gorenje: wszystko na miejscu