Królewska aranżacja

Tekst: Elżbieta Błasikiewicz stylizacja Dorota Karpińska, Monika Lewandowska/Phototapeta zdjęcia: Rafał Lipski, Monika Lewandowska/Phototapeta projekt wnętrza: Dominika Jakubowska/Niebieskie Migdały

Kuchenna zabudowa w niemal pałacowym salonie? Czemu nie! Trzeba ją jednak tak zaaranżować, by nie odwracała uwagi od reprezentacyjnej części pomieszczenia. A najlepiej, żeby dyskretnie wtapiała się w tło.

jadalnia, wystrój wnętrz, aranżacje wnętrz
Projektowanie wnętrz. Aneks kuchenny jest tutaj integralną częścią strefy dziennej. Umeblowano go szafkami o połyskliwych frontach z lakierowanej płyty. Ściany w aneksie wyłożono wzorzystą zmywalną tapetą.
Fot. Rafał Lipski
Aneks kuchenny otwarty na przestronny SALON nie skupia na sobie uwagi - neutralne szafki z gładkimi frontami nikną wśród pokojowych mebli o kunsztownych kształtach oraz bogatych DEKORACJI.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o urządzaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail:Zobacz przykład, Zapisz sięWzrok przyciąga wzorzysta tapeta nad blatem, która równie dobrze mogłaby zdobić ścianę w pokoju, oraz sprzęty w strefie jadalnej: oryginalny stół i barokowy żyrandol, krzesła-ludwiki i kredens w tym samym stylu. Idealny przykład harmonii stylistycznej w otwartym wnętrzu.

Zobacz także:Mieszkanie i dom - trendy 2010

Dekoracje rodem z komiksów

Salon awangardowy

Skomentuj:

Królewska aranżacja