Kuchnia mała, ale pojemna

Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Stylizacja: Dorota Karpińska Zdjęcia: Rafał Lipski

Szafki na naczynia i produkty spożywcze, sprzęt AGD, wygodny blat roboczy i choćby mały stolik śniadaniowy - zmieszczenie tego wszystkiego na niespełna sześciu metrach kwadratowych jest prawdziwym problemem.

04.02.2009
Wnętrza. Styl wnętrza podkreślają dodatki, np. kafel z pieca dziadków i stara łopata do pieca chlebowego. Kuchnia jest bardzo wysoka, dlatego podniesiono poziom podłogi, by pod nią urządzić schowek.
Fot. Rafał Lipski
Tutaj udało się go rozwiązać. W niewielkiej, ale proporcjonalnej KUCHNI, połączonej szerokim przejściem z pokojem, zabudowa tworzy kształt litery L (schowków jest więc sporo). Miejsca wystarczyło również na minijadalnię; stół w razie potrzeby służy jako dodatkowy blat roboczy.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o urządzaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail:Zobacz przykład, Zapisz sięDbając o funkcjonalność, nie zaniedbano estetyki - w tym stylowo zaaranżowanym, kolorowym i niebanalnie udekorowanym wnętrzu można nie tylko sprawnie przygotowywać posiłki, ale też miło odpoczywać.

Zobacz także:

Nowoczesny aneks kuchenny

Mieszkanie i dom - trendy 2010

Wnętrze optycznie powiększone

Skomentuj:

Kuchnia mała, ale pojemna