Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kuchnia w szafie

Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Stylizacja: Dorota Karpińska Zdjęcia: Rafał Lipski Projekt wnętrza: Monika Goszczyńska

Rozwiązanie nowatorskie, a dla osób, które nie gotują od rana do wieczora - bardzo atrakcyjne. W tym mieszkaniu kuchnię umieszczono we wnęce zamykanej jak zwykła szafa. Pomysł do naśladowania!

Rozwiązanie to pozwoliło właścicielce prezentowanej kawalerki spełnić marzenie o sypialni z dużym łóżkiem - zaaranżowano ją w pomieszczeniu odzyskanym po dawnej kuchni. Dzięki pomysłowi projektantki nowe miejsce do przygotowywania posiłków nie zdominowało niewielkiego pokoju przeznaczonego do odpoczynku.

KUCHNIA na pierwszy rzut oka przypomina szafę, w rzeczywistości jednak jest to specjalnie wybudowana wnęka z płyt gipsowo-kartonowych, zamykana drzwiami zrobionymi na wymiar z fornirowanej płyty. Zmieścił się w niej blat (126 cm) i niezbędne urządzenia AGD: zlew, lodówka i stawiana na blacie kuchenka elektryczna. Z mebli jest tylko szafka pod zlewem i dwie półki wiszące. Po skończeniu pracy tę minikuchnię można całkowicie ukryć, zamykając drzwi Na obydwu skrzydłach, od wewnątrz, znajdują się półeczki na produkty spożywcze. Piekarnik oraz schowki na garnki, naczynia stołowe itp. umieszczono w bocznej ścianie wnęki.


    Więcej o:

Skomentuj:

Kuchnia w szafie