Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kuchnia ze spiżarnią

Projekt wnętrza: Magdalena Wesołowska Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Stylizacja: Dorota Karpińska, Monika Lewandowska Zdjęcia: Rafał Lipski

Zapasy produktów spożywczych, butelki z wodą mineralną, kartony soków, środki czystości - nie zawsze da się je pomieścić w szafkach, zajętych w dużej części naczyniami.

WNETRZA KUCHNIA MEBLE
KUCHNIA. Narażone na zabrudzenie ściany nad blatem roboczym zostały wykończone w bardzo niebanalny sposób. Wyklejono je starymi, czarno-białymi plakatami filmowymi i muzycznymi, a następnie zabezpieczono przed zniszczeniem taflami przezroczystego szkła.
Co więc zrobić, by rzeczy nie stały na widoku, zwłaszcza w kuchni otwartej na pokój dzienny? Gospodarze tego wnętrza sięgnęli po sprawdzone, stosowane od wieków rozwiązanie. Zbudowali tu mianowicie spiżarnię, przeznaczając na nią niewielką część powierzchni kuchni i przedpokoju. Powstał nieduży (1,5 x 1 m), ale - jak się okazało - całkiem pojemny schowek. Mieszczą się w nim nie tylko spore zapasy żywności, ale także niektóre kuchenne urządzenia, między innymi krajalnica do chleba i kuchenka mikrofalowa. Dzięki temu kuchnia zawsze wygląda porządnie, a uwagi osób odpoczywających w pokoju dziennym nie rozprasza codzienny kuchenny rozgardiasz.

Skomentuj:

Kuchnia ze spiżarnią