Przeszklona łazienka

Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Stylizacja: Dorota Karpińska Zdjęcia: Rafał Lipski Projekt wnętrza: Adrian Górski

Jakie cechy wyróżniają modną łazienkę? Niebanalny wystrój, funkcjonalność i... przestronność. A jeśli wnętrze nie jest duże? Trzeba sięgnąć po sprawdzone triki optyczne. Tak jak w tym pomieszczeniu.

WNETRZA , LAZIENKA
Wnętrza. Właściciele, z zamiłowania płetwonurkowie, z morskich wypraw przywożą trofea, które eksponują między innymi na półkach w łazience. Nie tylko dekorują wnętrze, ale też wywołują miłe wspomnienia, co sprzyja relaksowi.
Fot. Rafał Lipski
Fragmenty ścian i podłogę oklejono jednakowymi szklanymi płytkami, a jedną ze ścian niemal w całości pokryto taflą lustra. Wnętrze rozjaśnia zarówno światło naturalne, przenikające z sąsiedniego pomieszczenia przez wewnętrzne okno z luksferów, jak i pomysłowo zaprojektowane sztuczne oświetlenie.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o urządzaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail:Zobacz przykład, Zapisz sięPomocna w tworzeniu iluzji większej przestrzeni jest też kolorystyka, budząca skojarzenia z morzem. Do morskiej tematyki nawiązują również konsekwentnie dobrane dekoracje.

Zobacz galerię zdjęćZobacz także:

Mieszkanie i dom - trendy 2010

Jak powiększyć małą łazienkę?

Aranżacje: nowe trendy łazienkowe

Skomentuj:

Przeszklona łazienka