Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

78 m kw. dla 2 osób: komfortowe mieszkanie dla dwojga

Red.

Salon z kominkiem, kuchnia (najchętniej na lewo od wejścia), sypiania, łazienka oraz garderoba bądź spiżarnia - oto, co jest nam potrzebne. Nasze mieszkanie mieści się na parterze domu. Podłączenia wodno-kanalizacyjne i schody można zaplanować w dowolnym miejscu, możliwe jest również przesuwanie i likwidowanie wszystkich ścian wewnętrznych. Pomóżcie nam znaleźć najlepsze rozwiązanie. Magda z Warszawy

Rozwiązanie 1

Justyna Burdow-Gołoś

Umowną granicę pomiędzy kuchnią a SALONEM stanowi blat-barek usytuowany na końcu ciągu roboczego w kształcie litery L. Lodówka została zabudowana w wysokiej szafce.

Z salonu z aneksem jadalnym i wypoczynkowym wchodzi się do gabinetu-biblioteki. Po tej stronie mieszkania znajduje się także SYPIALNIA z łazienką (wejście do niej można ewentualnie zrobić z korytarza). W łazience mieści się wanna (180 x 80 cm), umywalka (szer. 60 cm), sedes oraz pralka (60 x 60 cm). Za kominkiem zaplanowałam ogólnodostępna toaletę.

Rozwiązanie 2

Krzysztof Radzanowski

Duży stół umieściłem w aneksie jadalnym w głębi salonu. Kąt wypoczynkowy znajduje się w pobliżu kominka. We wnęce obok niego jest szafka na sprzęt RTV, a z tyłu7 - przestronna garderoba dostępna z PRZEDPOKOJU. Schody pozostawiłem w tym samym miejscu co na planie wyjściowym.

Do sypialni i do ŁAZIENKI wchodzi się z korytarzyka wiodącego z przedpokoju do części dziennej. W łazience mieści się prostokatna wanna (170 x 80 cm), narożna kabina (90 x 90 cm), umywalka (szer. 60 cm) i podwieszany sedes.

    Więcej o:

Skomentuj:

78 m kw. dla 2 osób: komfortowe mieszkanie dla dwojga